Jezdci elementů přehled

Jezdci elementů
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202369/bmid_jezdci-elementu-202369.jpg 4 19 19

Jezdci elementů série

1. díl >

Příběh se odehrává v dračím světě, Wallidaru, jemuž vládnou Vládci živlů, čtyři mocní draci a stvořitelé světa. Každý z nich vládne jednomu elementu – vzduchu, vodě, zemi a ohni. Mladí draci na hranici dospělosti podstupují Zkoušku živlů a jsou rozdělováni podle toho, kterému z primárních elementů přináleží, právě k jednomu z Vládců, u něhož prodělávají výcvik. Po jeho absolvování se z nich stávají bojovníci – Jezdci elementů. Hlavnímu hrdinovi, Allendalovi, se však u Zkoušky živlů přihodí něco, co svět ještě nepamatuje a co okamžitě vyvolá pozornost všech Vládců. Dokonce takovou, že jsou ochotni se kvůli tomuto zelenému dráčkovi sejít – poprvé od pradávné Války elementů, kdy mezi sebou soupeřili o nadvládu nad světem. Proč je náhle Allendal pro Vládce tak důležitý a jak o něm rozhodnou?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jezdci elementů. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

Sarka14
30.11.2016 4 z 5

Vůbec jsem netušila do čeho jdu. Fantasy s draky mám ráda a knížka mě moc mile překvapila. Rozhodně si ráda přečtu další. Některé věty mi přijdou trošku kostrbaté, ale není to nijak často a jako celek se knížka čte velmi dobře. Děj má smysl, má spád a není zbytečně natahaný. Určitě bych doporučila.

Bulba
30.08.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, svět draků je dobře propracovaný, určitě si přečtu i další díly. Neubránil jsem se srovnání se sérií Wetemaa od A. Anderse (Válková), zdálo se mi, že v ní je vyprávění nepatrně svižnější (lehčí).


kl9275
19.01.2016

Nejlepší kniha co jsem v životě zatím četl a hrozně mě zaujala. Doufám že brzy vyjde další díl.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jezdci elementů v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených23x
ve Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce27x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech3x

Štítky knihy

draci

Autorovy další knížky

2014  85%Jezdci elementů
2019  90%Smlouva živlů