Jezdci elementů ekniha

od:

Jezdci elementů obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Příběh se odehrává v dračím světě, Wallidaru, jemuž vládnou Vládci živlů, čtyři mocní draci a stvořitelé světa. Každý z nich vládne jednomu elementu – vzduchu, vodě, zemi a ohni. Mladí draci na hranici dospělosti podstupují Zkoušku živlů a jsou rozdělováni podle toho, kterému z primárních elementů přináleží, právě k jednomu z Vládců, u něhož prodělávají výcvik. Po jeho absolvování se z nich stávají bojovníci – Jezdci elementů. Hlavnímu hrdinovi, Allendalovi, se však u Zkoušky živlů přihodí něco, co svět ještě nepamatuje a co okamžitě vyvolá pozornost všech Vládců. Dokonce takovou, že jsou ochotni se kvůli tomuto zelenému dráčkovi sejít – poprvé od pradávné Války elementů, kdy mezi sebou soupeřili o nadvládu nad světem. Proč je náhle Allendal pro Vládce tak důležitý a jak o něm rozhodnou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202369/jezdci-elementu-202369.jpg 4.215
Série

Jezdci elementů 1.

Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno (ekniha), Viking
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jezdci elementů

Přidat komentář
Sarka14
30.11.2016

Vůbec jsem netušila do čeho jdu. Fantasy s draky mám ráda a knížka mě moc mile překvapila. Rozhodně si ráda přečtu další. Některé věty mi přijdou trošku kostrbaté, ale není to nijak často a jako celek se knížka čte velmi dobře. Děj má smysl, má spád a není zbytečně natahaný. Určitě bych doporučila.

Bulba
30.08.2016

Kniha se mi líbila, svět draků je dobře propracovaný, určitě si přečtu i další díly. Neubránil jsem se srovnání se sérií Wetemaa od A. Anderse (Válková), zdálo se mi, že v ní je vyprávění nepatrně svižnější (lehčí).


kl9275
19.01.2016

Nejlepší kniha co jsem v životě zatím četl a hrozně mě zaujala. Doufám že brzy vyjde další díl.

shaban
20.01.2015

Velmi dobra fantazi, tesim se na dalsi dil a doufam ze vyjde velmi brzo.

Galenius
01.04.2014

Příjemný, oddychový příběh z nezvyklého prostředí. Místy trochu předvídatelný, to však neubírá na čtivosti. Ideální jako odpočinek od "složitější" literatury.