Jezdci elementů ekniha

Příběh se odehrává v dračím světě, Wallidaru, jemuž vládnou Vládci živlů, čtyři mocní draci a stvořitelé světa. Každý z nich vládne jednomu elementu – vzduchu, vodě, zemi a ohni. Mladí draci na hranici dospělosti podstupují Zkoušku živlů a jsou rozdělováni podle toho, kterému z primárních elementů přináleží, právě k jednomu z Vládců, u něhož prodělávají výcvik. Po jeho absolvování se z nich stávají bojovníci – Jezdci elementů. Hlavnímu hrdinovi, Allendalovi, se však u Zkoušky živlů přihodí něco, co svět ještě nepamatuje a co okamžitě vyvolá pozornost všech Vládců. Dokonce takovou, že jsou ochotni se kvůli tomuto zelenému dráčkovi sejít – poprvé od pradávné Války elementů, kdy mezi sebou soupeřili o nadvládu nad světem. Proč je náhle Allendal pro Vládce tak důležitý a jak o něm rozhodnou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202369/jezdci-elementu-202369.jpg 4.214

Jezdci elementů 1.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno (ekniha), Viking

Kniha Jezdci elementů

Sarka14
30.11.2016

Vůbec jsem netušila do čeho jdu. Fantasy s draky mám ráda a knížka mě moc mile překvapila. Rozhodně si ráda přečtu další. Některé věty mi přijdou trošku kostrbaté, ale není to nijak často a jako celek se knížka čte velmi dobře. Děj má smysl, má spád a není zbytečně natahaný. Určitě bych doporučila.

Bulba
30.08.2016

Kniha se mi líbila, svět draků je dobře propracovaný, určitě si přečtu i další díly. Neubránil jsem se srovnání se sérií Wetemaa od A. Anderse (Válková), zdálo se mi, že v ní je vyprávění nepatrně svižnější (lehčí).

kl9275
19.01.2016

Nejlepší kniha co jsem v životě zatím četl a hrozně mě zaujala. Doufám že brzy vyjde další díl.

shaban
20.01.2015

Velmi dobra fantazi, tesim se na dalsi dil a doufam ze vyjde velmi brzo.

Galenius
01.04.2014

Příjemný, oddychový příběh z nezvyklého prostředí. Místy trochu předvídatelný, to však neubírá na čtivosti. Ideální jako odpočinek od "složitější" literatury.

draci

Kniha Jezdci elementů je v