Nikdy hrdinka přehled

Nikdy hrdinka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529520/bmid_nikdy-hrdinka-65982c354d343.jpg 4 60 60

Jenom nestvůra série

< 2. díl

Budoucnost mají v rukách nestvůry! Druhý díl temné fantasy série. Joan se podařilo nemožné: zresetovala časovou linii, zachránila svou rodinu a zničila hrdinu Nicka. To všechno však za příšernou cenu. Aaron, její nelehce získaný přítel (a snad i něco víc), je pro ni teď protivníkem, který se ji snaží zabít. A z Nicka, do kterého byla tak zamilovaná, je najednou naprostý cizinec. Jen Joan si pamatuje, že venku pořád číhá nemilosrdný nepřítel. Když ji smrtící útok zažene zpět do světa nestvůr, ocitne se před osudovou volbou. Dokáže zachránit ohroženou časovou linii?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Never a Hero , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdy hrdinka. Přihlašte se a napište ho.

Anežka173
21.07.2024 5 z 5

Další díl série mě nezklamal. Zápletka je velmi originální a děj má stále spád. Akorát mi trochu vadí, že se hlavní hrdinka stále nemůže rozhodnout, jestli má radši Nicka nebo Aarona. Upřímně ani já nevím, komu fandit víc. Nemohu se dočkat dalšího pokračování.

andrejci
07.07.2024 4 z 5

Já se hned musela pustit do dalšího dílu, prtože jsem byla celkem zvědavá na pokračování.
Líbilo se mi, že si Joan všechno pamatuje a zároveň mě ji bylo líto. Nicka jsme poznali z jiné stránky což bylo fajn. Víc se tady objevili i ostatní postavy a ke konci se objevil i Aaron. Mrzelo mě, že jsme se museli se všemi seznámit znovu a že si nikdo nepamatoval předchozí události. Hlavně teda Aaron.
Knížka je tady více zamotaná a víc se cestuje časem. Doufala jsem, že tady budou základní pravidla cestování už vysvětleny, ale pořád nic. To mi vadilo celkem dost.
Konec byl, ale hodně povedený a vypadá to, že další díl bude ještě zamotanější. Doufám, že se ho dočkáme brzy.

DorianaGrey
14.06.2024 2 z 5

Já tu knihu normálně nedočetla. Tady mi příšlo, že příliš nešťastná láska, hrdinka se trápí, že nemůže mít ani jednoho. Nejdřív se děj dobře rozběhne, ale pak se zamotá do vrstevnatého vysvětlování, které je o ničem.
Zklamalo mě to.

Závod s časem, Trnová královna a další knižní novinky (9. týden)

25.02.2024

,,Až tohle všechno skončí, musíme s tím něco udělat." - Aaron Joan

Kniha Nikdy hrdinka v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech4x

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Vanessa Len
australská