Nikdy hrdinka přehled

Nikdy hrdinka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529520/bmid_nikdy-hrdinka-65982c354d343.jpg 4 47 47

Jenom nestvůra série

< 2. díl

Budoucnost mají v rukách nestvůry! Druhý díl temné fantasy série. Joan se podařilo nemožné: zresetovala časovou linii, zachránila svou rodinu a zničila hrdinu Nicka. To všechno však za příšernou cenu. Aaron, její nelehce získaný přítel (a snad i něco víc), je pro ni teď protivníkem, který se ji snaží zabít. A z Nicka, do kterého byla tak zamilovaná, je najednou naprostý cizinec. Jen Joan si pamatuje, že venku pořád číhá nemilosrdný nepřítel. Když ji smrtící útok zažene zpět do světa nestvůr, ocitne se před osudovou volbou. Dokáže zachránit ohroženou časovou linii?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Never a Hero , 2023


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdy hrdinka. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (16)

Ejmy30
včera 4 z 5

Kniha se mi líbila. První díl byl sice o trošku lepší než dvojka, ale Nikdy hrdinka je skvělým pokračováním.
Líbilo se mi, že autorka představila i další rodiny a jejich schopnosti. Možná by se na konci knihy hodil nějaký seznam, ale i tak se v nich dá vyznat.
Co mě trošku štvalo bylo, že hlavní hrdinka stále vzpomínala na minulou časovou osu a celkově mě nějaké kapitoly moc nebavily.
Jinak konec znovu otevřený a láká na pokračování, které si určitě přečtu.

Betulefetule
26.05.2024 4 z 5

Nikdy hrdinka mě tolik nezaujala jako Jenom nestvůra. Tím ale nemyslím, že byla špatná. Nikdy hrdinka je sice víc chaotická a některé kapitoly vypadají trochu "vycpávkově", ale to mi tolik nevadilo. Nejvíc mě štval vztah Joan a Nicka. Proč si prostě nemohli normálně promluvit? Chápu, že to ze začátku nešlo, ale pak mu mohla vysvětlit, proč udělala to, co udělala. A lehce se bojím, jak autorka vyřeší ten romantický trojúhelník. Ale až na tyhle drobnosti dávám solidní 4* z 5* :)


Ancees
23.04.2024

Na úplném začátku mi tento díl mnohem víc sedl! Ze začátku byl velmi napínavý a o akci si člověk nemusel říkat dvakrát, to se ale v průběhu knihy změnilo. Je fakt, že zde mnohem víc poznáte jak rodinu Joan, tak rodinu Aarona. Poznáte co je vedlo k určitým činům a také proč jsou jejich povahové rysy, takové, jaké jsou.. Co mě zde trochu mátlo bylo to, jak moc Joan myslí na původní časovou linii, jak uvažuje, co by bylo jinak, kdyby to zanechala v původní rovině. Oproti prvnímu dílu je zde hlavním pasážerem příběhu Nick, zatímco v prvním to byl hlavně Aaron. Mnohem více se zde taky dozvíte o nestvůřích schopnostech různých rodin, takže pokud vás toto zajímá autorka vás jistě mile potěší. Dozvíte se zde také, proč je Joan tolik předmětem Dvora Nestvůr. Celkově tato fantasy série vůbec není špatná, nicméně oproti jiným je možná mnohem méně svižná a úderná. Mě bavila, ale zároveň mě v určitých ohledech zklamala. Věci, které jsem si přála, aby byly vyzvihnzté, byly upozaděné a romantická linka někdy byla na prvním místě, což je ne vždycky plus. Zároveň ale rozhodně nejsem zklamaná.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Závod s časem, Trnová královna a další knižní novinky (9. týden)

25.02.2024


Citáty z knihy (1)

,,Až tohle všechno skončí, musíme s tím něco udělat." - Aaron Joan


Kniha Nikdy hrdinka v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených61x
ve Čtenářské výzvě9x
v Doporučených1x
v Knihotéce84x
v Chystám se číst74x
v Chci si koupit32x
v dalších seznamech4x

Štítky knihy

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Autorovy další knížky

Vanessa Len
australská
2022  80%Jenom nestvůra
2024  78%Nikdy hrdinka