Jedna duše, mnoho těl přehled

Jedna duše, mnoho těl
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71289/jedna-duse-mnoho-tel-71289.jpg 5 77 77

Brian L. Weiss je prvním terapeutem na světě, který kromě do minulých životů posílá své klienty také DO BUDOUCNOSTI! Vyzval jsem ho, aby se vydal do vzdálenější budoucnosti. Šťastně se usmál, pořád v hluboké hypnóze. "Kam chcete, abych šel?" zeptal se. "Můžu se přemístit kamkoli. Lidé už nepotřebují těla, i když si je můžou nechat, pokud chtějí. Je to dobré kvůli sportu a samozřejmě i na sex. Ale můžeme jít kamkoliv a stát se kýmkoli pomocí vizualizace a myšlenky. Komunikujeme prostřednictvím vědomí, a taky světelné aury." Jeho radost mě potěšila. "Z toho, co říkáte, musí jít o velmi vzdálenou budoucnost," usoudil jsem, "za mnoho tisíc let." "Ne," odpověděl, "není to zas tak vzdálená budoucnost, jak si myslíte..."... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Metafora
Originální název:

Same Soul, Many Bodies , 2004


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedna duše, mnoho těl. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (15)

pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Trochu bojuji s tím, že tato kniha je až moc velký ezo, ale i tak musím přiznat, že mi naprosto přetransformovala můj životní názor. Jestli má každý člověk svého osudového autora, tak pro mě je jím rozhodně Brian L. Weiss.

Souteska
07.02.2023 5 z 5

Knihy a činnost pana Weisse na mě působí velmi konejšivě. Pozitivní účinky regresní terapie, tedy návratu pacientů do minulosti, jsem poznala na vlastní kůži.
Doktora Weisse si cením zejména pro jeho odvahu vybočit z tradičních kolejí konzervativního psychiatra a vydat se jinou cestou, kontroverzní, ale velmi zajímavou a pro spoustu lidí i přínosnou.
Jedna duše, mnoho těl je podobná dalším autorovým knihám, líčí v nich jednotlivé příběhy pacientů. Navíc je zde popsána místo regrese tzv. progrese, kdy pacient místo do minulosti jde do budoucnosti, kde vidí různé možnosti své existence. Nahlédneme i do možné budoucnosti lidstva.
Pro hledače seberozvoje a příznivce minulých životů nutná četba!


Kackatlacka
29.08.2021 5 z 5

Pokud věříte v minulé životy, nebo jste jogín/buddhista/milovník eza... To je jedno... Najdete se tu. Ta knížka je úžasná a doktoru Weissovi věřím každé slovo! A pokud nevěříte v minulé životy, tak nemusíte. Autor tuhle myšlenku nikomu nenutí. Dokonce sám přichází s myšlenkou, že je možné, že vzpomínka na minulý život je fantazie, kterou mozek vytváří jako takovou berličku pro vysvětlení, uchopení a následné vyřešení různých traumat, strachů a jiných neduhů, které nás trápí.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jedna duše, mnoho těl v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených121x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených5x
v Knihotéce57x
v Chystám se číst50x
v Chci si koupit27x