Mefistov klub přehled

Mefistov klub
https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90007/mefistov-klub-90007.jpg 4 476 476

Je čas Vianoc, do ktorého rušivo zasiahne brutálna vražda mladej ženy. Kuriózne satanistické symboly na mieste činu a latinský nápis "Zhrešil som" tvoria rébus, aký bostonskí policajti nikdy dosiaľ neriešili. Netrvá dlho, kým súdna lekárka Maura Islesová a detektívka Jane Rizzoliová odhalia stopu vedúcu od obete ku kontroverznej psychiatričke Joyce O´Donnellovej, známej sympatiami k páchateľom najzávažnejších trestných činov, ktorá je členkou tajomného spoločenstva s názvom Mefistov klub. Členovia klubu sa snažia preniknúť do podstaty zla. Veria, že temné sily sa môžu zhmotniť do nášho fyzického sveta. Po objave ďalšej obete priamo na prahu Mefistovho klubu sa členovia spolku začínajú právom obávať aj o vlastné životy. Nie sú obe vraždy iba ďalším dôkazom zla, ktoré sa votrelo do nášho sveta z temnôt?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

The Mephisto Club , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mefistov klub. Přihlašte se a napište ho.

Denisa232623
15.05.2024 5 z 5

Další skvělý díl série. Osobně moc nemusím mystické jevy, rituály, démony ani jiné podobné jevy. Ale kniha je napsaná tak napínavě a čtivě, že mi to vlastně nevadilo a naopak bavilo. Místy jsem měla pocit, že se i bojím. Zatím prvních šest dílů série bylo skvělých a já doufám, že další díly si udrží stejnou laťku jako doteď.

Janniska
26.04.2024 5 z 5

super! Vůbec jsem netušila že má seriál knižní předlohu. Tohle je moje první kniha ze série a zdaleka ne poslední.

Bedřich63
29.02.2024 5 z 5

Co mám napsat k dalšímu přečtenému dílu mé oblíbené série a autorky? Všechno už jsem napsal v hodnoceních k předchozím dílům. Stále stejně vysoká úroveň, další výborný námět, čtenář se u čtení nenudí. Napínavě a zajímavě se odvíjející děj mě nutil otáčet stránku za stránkou a číst v každé volné chvilce.
V anotaci ke knize se píše, že se jedná o zatím nejzáhadnější a nejneobvyklejší případ z praxe Maury a Jane. Já s tím plně souhlasím a už se těším na další díl.
Všechny knihy série se stále drží na setrvale vysoké úrovni, takže není na co čekat.
Vím, že mám za datem vydání knihy 15 let zpoždění, ale to jí vůbec neubralo na přitažlivosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mefistov klub v seznamech

v Právě čtených4x