Vražda v Alphabet City přehled

Vražda v Alphabet City https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194815/vrazda-v-alphabet-city-194815.jpg 4 47 47

Jane Bauerová série

Druhá detektivka s neohroženou vyšetřovatelkou Jane Bauerovou Jane Bauerová, povýšená na detektiva prvního stupně newyorského policejního oddělení, je po téměř fatálním střetu s vrahem zpátky ve službě. Zatímco ona je nadšená, že je v práci, její nový případ neslibuje příliš velkou šanci na vyřešení. Před osmi lety bylo nalezeno tělo Andersona Strattona. Na místě se nenašly stopy, které by nasvědčovaly, že by Stratton zemřel násilnou smrtí, a přestože nezanechal dopis na rozloučenou, případ byl uzavřen jako sebevražda. Při vyšetřování se Jane znovu ocitá v ohrožení...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Motto

Murder in Alphabet City , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v Alphabet City. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
20.04.2023 5 z 5

Pomalý rozjezd pak už to šlo

konicekbily
16.03.2018 4 z 5

Hlavní hrdinka připomíná své předchůdce - vyšetřovatele a detektivky - z americké detektivní literatury dvacátého století. Dobrá odpočinková četba.

diamanttka
09.11.2017 4 z 5

Dobrá detektivka, ze začátku jsem se nemohla začíst, po první třetině jsem ji přečetla jedním dechem.

Knižní novinky (17. - 26. 1.)

16.01.2014

Kniha Vražda v Alphabet City v seznamech