Vražda v Hell's Kitchen

Vražda v Hell's Kitchen https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145500/mid_vrazda-v-hell-s-kitchen-dOi-145500.jpg 4 59 14

Jane Bauerová série

Po dvaceti letech věrné služby u newyorské policie se začíná Jane Bauerová těšit na rutinní práci v kanceláři. Musí se ovšem pokusit vyřešit svůj poslední náročný úkol: objasnit smrt muže, který byl nalezen mrtvý ve vestibulu činžovního domu. Případ je komplikovaný – na místě se nenašly žádné stopy a neexistují svědci. A co víc, obyvatelé domu, kteří tam žili v době vraždy, záhadně zmizeli. Při pátrání se nakonec i Jane ocitá tváří v tvář vrahovi…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Murder in Hell's Kitchen , 2003

Luigi1
20.04.2023 5 z 5

Velice pěkné čtení přečteno na jeden zátah

Marcik7
07.04.2021 4 z 5

Jako nebylo to úplně špatné, ale případy bývalé jeptišky (teď si nevzpomenu na jméno) se mi líbily víc.

Dalia
21.04.2020 3 z 5

Chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale nakonec jsem si děj užila.

konicekbily
02.09.2019 4 z 5

První kniha nové řady této spisovatelky. Po úvodním představování okolí hlavní hrdinky z New Yorku se příběh nevyřešené vraždy rozběhl a autorka se příběhem "roztáhla" po celých Státech, přídala možná až moc thrillerovských scén a mezinárodního zakázaného obchodu, ale to vše proto, aby napsala poklidnou odpočinkovou knihu.

Anasa
09.02.2018 4 z 5

Ve chvíli, kdy pátrací tým narazil na další stopu, mne příběh zaujal. Tajemství okolo nájemníků narůstalo, příběh byl zajímavý, bavil mne. Bohužel rozuzlení mne zklamalo - na špionážní příběh to bylo málo, na detektivku tohohle typu moc velké sousto. Scéna s únosem mi přišla nelogická, samoúčelná.
Jinak jsem ráda, že jsem narazila na knihu, ve které se ještě opravdu klasicky pátrá a zločin se postupně odhaluje.

soukroma
29.01.2018 4 z 5

Před časem jsem četla druhý díl (Alphabet City), který mě nijak zvlášť nezaujal, takže jsem byla příjemně překvapená dílem prvním: pečlivé postupné propátrávání vychladlého případu, který vedl k mnoha dalším dosud neidentifikovaným zločinům.
Sice konec je poněkud bláznivý, nechybí špionáž a Číňané, ale jinak to pátrání bylo pěkně propracované. Jen mi stále vadí taková bezčasost autorčiných detektivek - tady nemají mobily ani internet (budiž), ale policisté nepoužívají nic jiného než psací stroje, přitom o počítačích je tu zmínka již v rámci toho případu v minulosti...
85%

diamanttka
04.11.2017 4 z 5

Dobrá detektivka, jen jak je to první díl, tak se mi hůř začítalo.

Marla
04.08.2017 5 z 5

Prima, dobře se to četlo a je to hezká knížka na letní dovolenou. Má to děj, je to napínavé a nemusí se u toho moc přemýšlet....Jak jsem zjistila, nejdřív jsem četla poslední díl, teď mám první, tak jsem zvědavá, o čem bude druhý.

Calibra
13.02.2017 4 z 5

Jane je velmi sympatická policistka. Příběh se čte velmi dobře, ale ztratí se v davu podobných detektivek.

bovinka
22.02.2015 4 z 5

Jeptindu mám raději, je mi asi sympatičtější, ale jinak stejně čtivé

studentice
26.02.2014 2 z 5

Ze začátku se mi knížka četla lehce, byla příjemnou změnou po sérii o jeptišce. Ale po několika stránkách jsem uviděla velkou podobnost mezi oběma sériemi-hl. hrdinka také nemá peněz nazbyt a je proto šetřivá, nevaří a s moderní technikou se seznamuje o x let později než zbytek populace. Detektivka má opět velmi pomalé tempo, zbytečné popisy-např. všech jídel, které Jane spořádá a případ je opět z minulosti. Myslím si, že tohle je moje poslední přečtená kniha této autorky. První díl série o jeptišce byl dobrou detektivkou, další knihy už jsou pro mě jen slabým odvarem...

kika 13
19.02.2014 4 z 5

Je to úplně podobný styl psaní na jaké jsme u této spisovatelky zvyklé.Čte se to pěkně.

Sylvika
10.08.2013 5 z 5

Výborná detektivka, skoro přečteno na jeden zátah, protože se prostě od toho nedalo odtrhnout.
Lee Harrisová prostě umí...

Lucik666
26.04.2013 4 z 5

Tak tohle bylo dost dobré čtení. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Děj se postupně odvíjel a nebyla tam hluchá místa. Stále se něco dělo. Hodně mě to bavilo a určitě si od této autorky přečtu další knihy.