Jako řeka, jež plyne přehled

Jako řeka, jež plyne https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439579/bmid_jako-reka-jez-plyne-IxQ-439579.jpg 4 352 352

Jako řeka, jež plyne je soubor vyprávění, úvah a myšlenek, který představuje příčný řez literárním dílem Paula Coelha a zřetelně odráží šíři tvorby proslulého brazilského autora. V krátkých textech z posledních let spojuje spisovatel své zážitky z cest, vyslechnuté příběhy a setkání s neobyčejnými lidmi se zamyšlením nad odvěkými problémy člověka. Projevuje neutuchající zájem o všechno, co se děje třeba v nejvzdálenějších končinách světa, čerpá z moudrosti Východu, z Bible, z Koránu, ze židovských legend i z folkloru různých národů a zároveň komentuje některé současné události.... celý text

Literatura světová Fejetony, eseje
Vydáno: , Knižní klub

Ser Como o Rio que Flui , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako řeka, jež plyne. Přihlašte se a napište ho.

DeepSea21
20.06.2019 3 z 5

Nebylo to špatné. Na Coelha dost dobré.

Bauriska
01.06.2019 5 z 5

Autora jsem zkoušela už několikrát a pořád to nebylo ono. Zajímal mě pro své filozofické úvahy, ovšem nemusím náboženská témata. Na tuto knihu jsem narazila ,,omylem" v knihovně, kdo ví proč jsem si ji nakonec půjčila. A vyklubala se z ní výborná kniha. Od Coelha je má nejoblíbenější.

Hospodyňka
21.02.2018 5 z 5

Když si chcete u kávy zahloubat. Taky vhodná jako dárek, kterým nepřestřelíte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jako řeka, jež plyne v seznamech

v Právě čtených12x
v dalších seznamech2x