Jak vychovat Trumpa přehled

Jak vychovat Trumpa
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367279/mid_jak-vychovat-trumpa-8bw-367279.jpg 3 19 19

Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem se v centru pozornosti ocitla i celá jeho rodina včetně dětí, na které asi mohou být rodiče právem pyšní, jak se vyjádřila i Hillary Clintonová, když měla před volbami ohodnotit, co na soupeři oceňuje. Jejich matka Ivana, světoznámá Češka, první Trumpova žena, proto sepsala vzpomínky, v nichž se vrací jednak ke svému dětství ve Zlíně, studiu, emigraci, létům manželství s Donaldem Trumpem i pozdějším vztahům, ale především popisuje, jak důsledná a náročná byla jako matka na své děti, aby je negativně nepoznamenalo bohatství, ale naopak aby v nich podpořila vlastnosti, které je dovedou k úspěchu. Kniha obsahuje mnoho zajímavých historek ze zákulisí života Trumpova klanu a je doprovázena barevnými fotografiemi.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak vychovat Trumpa. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

jirina4159
13.03.2024 5 z 5

Nejsem kritik abych rozebírala literární hodnotu knihy. Přečteno za dva večery vůbec ne špatné i když osoba pisatelky je všeobecně známa a často i negativně hodnocena, její názor jak z dětí nevychovat rozmazlené spratky je opravdu dobrý. Neškodilo by aby si ji rodiče kteří nekriticky a někdy na vlastní úkor hýčkají děti přečetli. Dostala jsem ji k přečtení od dcery která ji sama zatím nečetla ale v některých případech se k dceři chovala stejně jako spisovatelka.

Květi62
13.08.2023 4 z 5

Knížka mi přišla jako dárek ke knihám, které jsem si koupila. Nic jsem od ní neočekávala, a proto mě tak překvapila. Ivana Trump vypráví o svém dětství, o životě v Americe, ale hlavně o svých dětech. A já vidím, že byla skutečně dobrá matka, protože o svých dětech se nikdy nevyjadřuje kriticky.


BookLover69
24.07.2022 5 z 5

Skvělá kniha, koupil jsem si jí z nudy na dovolené jako elektronickou a přečetl ji za den a půl a uvažuju o koupi papírového výtisku. Možná sáhnu po jiných jejích knihách a nechápu ta nízká hodnocení této knihy v Česku ve srovnání s těmi venku. Nebo vlastně chápu :-)

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jak vychovat Trumpa v seznamech

v Přečtených19x
ve Čtenářské výzvě4x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit1x

Autorovy další knížky

Ivana Trump
americká, 1949 - 2022
1992  70%Jen z lásky
2018  65%Jak vychovat Trumpa
1993  70%Volná pro lásku
1996  54%To nejlepší teprve přijde