Jak to chodí v lidské hlavě přehled

Jak to chodí v lidské hlavě
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282156/bmid_jak-to-chodi-v-lidske-hlave-F1W-282156.png 5 41 41

Cílem knihy je zprostředkovat dětem co nejpřitažlivější formou základní povědomí o psychologii, a to tak, aby byly informace co nejsnáze pochopitelné i pro nejmladší čtenáře. Jednotlivé kapitoly se věnují například našemu vnímání, citům a pocitům, pozornosti, paměti, učení apod. Celým textem se prolíná příběh kluka Filipa, který tematicky a zábavnou formou doplňuje příslušné odborné informace. Čtenáře při četbě provází mozek Filipa – hlavního hrdiny. Kniha je určená především dětem školního věku, ale ocení ji i jejich rodiče a pedagogové. Petra Štarková je psycholožka, autorka článků, povídek, fejetonů a pohádek. Publikovala v řadě časopisů včetně Psychologie Dnes. Přednáší ve školách.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak to chodí v lidské hlavě. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

Katka.zavodska
18.06.2023 5 z 5

Knihu mi půjčila kolegyni pro moji dceru a ani jsem nečekala, že se do ní tak nadšeně začtu. Kniha příjemnou a srozumitelnou formou poskytuje dětem i dospělým základní informace o psychologii. Informací není přehršel, což je naopak k dobru.

IvonaK
20.01.2019 5 z 5

Po grafické stránce krásná kniha která je svou čtivostí a srozumitelností vhodná pro děti i dospělé. Najdeme sice jen základy psychologie, ale někdy méně znamená více. Některé knihy o psychologii jsou tak šroubované a nesrozumitelné že by měl člověk chuť je vyhodit z okna. Ale v případě této knížky nelze být jinak než spokojena.


Vivienca
15.01.2019 5 z 5

Velmi poučné čtení i pro dospělé!

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jak to chodí v lidské hlavě v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených49x
ve Čtenářské výzvě20x
v Doporučených9x
v Knihotéce22x
v Chystám se číst111x
v Chci si koupit61x
v dalších seznamech4x