Jak psát a obhajovat závěrečnou práci : bakalářskou, diplomovou, rigorózní, disertační, habilitační přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359477/mid_jak-psat-a-obhajovat-zaverecnou-pra-iTR-359477.jpg 5 1 1

Publikace je určena studentům a doktorandům, vedoucím bakalářských a diplomových prací, školitelům doktorandů a předkladatelům habilitačních prací. Jsou v ní shrnuty požadavky na psaní závěrečných prací dané příslušnými normami ČSN ISO i zkušenostmi autorů při psaní a posuzování těchto prací

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak psát a obhajovat závěrečnou práci : bakalářskou, diplomovou, rigorózní, disertační, habilitační. Přihlašte se a napište ho.

sola_lupa
31.10.2017 5 z 5

I když je člověk z jiné univerzity, která má své vlastní nároky na závěrečné práce, tato malá brožurka mu pomůže. Minimálně se základy určitě ano.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak psát a obhajovat závěrečnou práci : bakalářskou, diplomovou, rigorózní, disertační, habilitační v seznamech

Autoři knihy

Milan Javůrek