Jak blbá, tak široká přehled

Jak blbá, tak široká
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436020/mid_jak-blba-tak-siroka-XqP-436020.jpeg 3 161 161

Kniha o tom, jak má Halina Pawlowská ráda svou maminku, své děti a svého muže. Jak se jí nechce zas tak kór moc pracovat, ale chce mít spoustu peněz, jak má ráda zvířata, neboť pes má vždycky pravdu, co strašného i hezkého zažila a jaká přání jí nikdo nesplní.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak blbá, tak široká. Přihlašte se a napište ho.

Lele61
28.08.2023 3 z 5

Halina nám zde předkládá nějaký svůj soubor krátkých postřehů a rad. Něco je sice celkem vtipné, ale něco dalšího zase jen docela málo. Domnívám se, že knížku asi prodává zejména notoricky známé jméno Halina Pawlowská. Celkově to není nic zvláštního. Když si to nepřečtete, tak opravdu o nic nepřijdete. Stejně po přečtení brzy zapomenete, o čem to vlastně bylo.

Lotuska96
15.09.2022 1 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina a po knížce jsem v knihovně sáhla ze zvědavosti, jak vlastně paní Pawlowská píše. Očekávala jsem, že kniha bude vtipná a oddechová. Kniha mě ale nebavila. Ani jednou jsem se nezasmála a příběhy pro mě byly často bez pointy...

Káťa484
19.05.2022 5 z 5

V některých situacích jsme měli příležitost se ocitnout taky. Výstižněji to asi popsat nelze.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak blbá, tak široká v seznamech

v Právě čtených3x