Ďalšia šanca přehled

Ďalšia šanca
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308135/bmid_dalsia-sanca-ZAm-308135.jpg 4 148 148

Inn BoonsBoro série

Historický hotel v Boonsbore prestál vojnu i mierové časy, putoval z rúk do rúk rôznych majiteľov, dokonca sa šuškalo, že v ňom straší. Noví majitelia, bratia Montgomeryovci, sa pustili do jeho rozsiahlej rekonštrukcie, za ktorú zodpovedá architekt Beckett. Jeho pozornosti neunikne, že do mesta sa vrátilo dievča, po ktorom túžil od svojich pätnástich rokov-Clare Brewsterová. Ovdovená Clare, matka troch synov, si otvorí kníhkupectvo priamo oproti hotelu. Clare sa živo zaujíma, ako postupujú práce na obnove hotela, a to prebudí jej náklonnosť k Beckettovi. Čo nevidieť má nadísť deň slávnostného tvorenia hotela a Beckett plánuje Clare previesť po jednotlivých izbách. Z ich spoločných chvíľ sa zrodí niečo nečakané, čo do ich životov vpustí nové dobrodružstvo...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Liber Novus (Srbsko)

The Next Always , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďalšia šanca. Přihlašte se a napište ho.

Evkaha
28.02.2024 3 z 5

Název knihy odpovídá obsahu - všední. Možná patří k těm slabším od Nory, ale v mém rozpoložení momentálně ideální, takže než se vrhnu na něco jiného, dočtu si sérii :⁠-⁠).

knihovniceS
31.08.2023 3 z 5

Závrať všedních dnů
Tato kniha mě zklamala. Od autorky jsem četla více knih, většinou se mi líbily , ale tato jakoby ani nebyla od Nory Roberts ... Přečetla jsem 200 stran a stále jsem čekala nějaký zvrat, trochu napětí, ale nic ..., knihu jsem zavřela, bylo mi líto času ... Dávám 3 hvězdy se zamhouřeným okem

georginaa
24.10.2021 5 z 5

Více Noře jde, když to má detektivní zápletku, než pouze romanci, ale vydala už tolik románů, že je těžké vymyslet něco nového. V tomto případě to beru jako opravdu odpočinkové čtení bez zvláštních emocí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďalšia šanca v seznamech

v Právě čtených1x