Indiana Jones: Kompletný sprievodca přehled

Indiana Jones: Kompletný sprievodca
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203457/bmid_indiana-jones-kompletny-sprievodca-203457.jpg 5 11 11

Definitívny sprievodca svetom Indianu Jonesa. Od džunglí Južnej Ameriky po púšte Egypta, od vzácnych Šankarových kameňov po svätý grál, táto kniha po prvý raz odhaľuje všetko, čo treba vedieť o archeológovi s bičom, obľúbenom na celom svete. Nájdete tu momentky zo všetkých štyroch filmov – vrátane diela Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky, z televízneho seriálu Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa, komiksov, ako aj exkluzívne ilustrácie a mapy, ktoré sa robili na objednávku do tejto knihy, takže tento kompletný sprievodca je neobjavený poklad pre každého fanúšika Indianu Jonesa!... celý text

Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Eastone Books

Indiana Jones: The Ultimate Guide , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Indiana Jones: Kompletný sprievodca. Přihlašte se a napište ho.

JohnCoffey
30.11.-0001 5 z 5

Nádherně ilustrovaná encyklopedie obsahuje snad všechny události Indyho života. Najdete zde kompletní časovou osu, od roku 1872, kdy se narodil Henry Jones St., až do roku 1957, kdy se Indiana vypravuje do Peru hledat Oxleyho. Mezitím se odehrálo tolik věcí, o kterých neví nejspíš ani největší Indyho fanoušci. Zřejmě největším plusem pro mě znamenaly krásné průřezové mapy chrámů, komplexů a paláců z jeho filmových dobrodružství. Jasných pět hvězd.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Indiana Jones: Kompletný sprievodca v seznamech

James Luceno