Hrozba přehled

Hrozba https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212444/mid_hrozba-212444.jpg 4 272 272

Jako odborník na únosy pomáhá Andrew Douglas obětem i jejich blízkým při sjednávání výkupného i později po únosu, protože ani znovunabytou svobodou problémy zajatců nekončí. Stačí jen malá chyba, a člověk zemře, anebo se nikdy nezbaví psychických potíží.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrozba. Přihlašte se a napište ho.

Kakho-Oto
04.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Celkem typický román od Dicka Francise, akorát jen výrazně méně akční než jiné, které jsem četl. První část románu se odehrává v Itálii, druhá v Anglii a třetí v USA. Začátek knihy mě moc nebavil, ale nejpozději dějem z Anglie se to změnilo. Poslední desítky stran jsou strhující: hrdina románu dokáže silou vůle i za přispění štěstí přetlačit nebezpečného nepřítele a zločince. Na rozdíl od jiných čtenářů se mi však nezdá, že zločinci patřili k italské mafii. Na hodnocení románu to samozřejmě nemá vliv. 75-80 %

rafan65
01.11.2023 5 z 5

Hodně pohodové čtení které jsem objevil náhodou a neudělal jsem chybu. Příběh je pěkně napsaný a rozhodně stojí za přečtení. Některé pasáže jsou trošku nadnesené alespoň dle mého názoru. Jsem velmi spokojený a doporučuji.

Čmeláček
19.09.2023 5 z 5

Momentálně mám spíš takové pohodovější období, kdy si dávám oddech od krvavých thrillerů a čtu poklidnější detektivky. Proto jsem si vybral další knihu od Dicka Francise a byl jsem fakt spokojený. Četla se mi dobře a zápletka byla taky zajímavá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrozba v seznamech

v dalších seznamech2x