Hřích přehled

Hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485597/bmid_hrich-a3S-485597.jpg 4 154 154

Venetie Hamiltonové není erotické umění cizí - bujné obrazy jejího otce jsou jedním z tajných společenských potěšení. Venetia však nikdy nezažila opravdovou touhu. Ne dokud nepotká Michaela Wyndhama, hraběte z Trentu - mocného muže, který má v rukou její budoucnost a jediným spalujícím polibkem probudí její zvědavost. Jeho zkušené doteky jsou jen začátkem její tělesné výchovy, ale cenou, kterou za takovou nepředstavitelnou rozkoš zaplatí, může být něco nebezpečnějšího než poddajnost...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mediaplex

Sin , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hřích. Přihlašte se a napište ho.

Katka7922
06.03.2024 3 z 5

To bylo fakt porno :-) Ani by mě nenapadlo, že napíšu někdy tuhle větu - toho sexu tam mohlo být klidně méně :-)
Jinak příběh za mě byl v pohodě, zápletka dobrá.
Chystá se samozřejmě na další díl, takže jsem toho evidentně ještě neměla až tak moc :-)

- na stránkách vydavatelství jsou u knihy tři papričky asi jich tam mohlo být o dost víc :-)

Ewe291
05.11.2023 3 z 5

Knihy som mala uz dlho a az teraz som sa rozhodla ze si jednu precitam a zatial ostanem pri tejto jednej. Skusim este jednu s tej upirskej serie a uvidim. Ale tuto autorku si musim davat po kuskoch. Este sama netusim co si o nej mam mysliet. Ale prislo mi to zvlastne ako neuveritelne porno - knizne porno a trocha aj nudne a nezazivne. Za mna je to nerozhodne

helena9598
16.10.2023 4 z 5

Knížka v podstatě regulérní porno. Za mě nevadí. Příběh jako takový pěkný a postavy jsou zajímavé a na tyhle mé milované zamilované příběhy celkem neobvyklé. Hrabě je něžný i přes chtíč a Venetia je dost odvážná a zvídavá. Pokud někdo není moc na dost popsanou erotiku nečíst. Raději sáhněte po Kleypas nebo Laurens tam je erotika jemnější a dostačující.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hřích v seznamech

v Právě čtených3x