Hodná přehled

Hodná
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456010/bmid_hodna-9Xw-456010.jpg 3 29 29

Je dost dobrá na to, aby byla zlá? Dobra pracuje pro úspěšnou talk show a je zvyklá plnit příkazy i očekávání. Má přítele, kterého jiní obdivují. Má nesnesitelnou šéfovou, pro niž je ale nepostradatelná. Nepříjemné myšlenky zahání vínem. Navenek je milá. Poslušná. Tuší, že ji ostatní zneužívají, ale odmítá si to přiznat – protože tak se dá pohodlně žít. Anebo se jednou konečně probudí a začne se bránit. Naučí se používat zlo. Zkusí to jednou. Dvakrát. A pak mu podlehne úplně.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodná. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
30.10.2022 4 z 5

Podobným kolotočem jsem si také prošla i když v jiné branži , na jiné pozici ale se Šanelou už jsem také měla svou čest, jak já paní spisovatelce rozumím !!!!! =)

ErikaKej
01.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Žiaľ čakala som niečo viac. Väčšina knihy je len opis života a sebaľútosť hlavnej postavy,ktorá je nespokojná so svojim pracovným i partnerským żivotom ale nemá odvahu to zmeniť a tak len rozmýšľa o tom, aká je nešťastná. Dej sa začína na konci knihy a je podla mňa dosť odfláknutý. To čo malo tvoriť gro knihy je popísane na pár stranách. Malo to väčší potenciál, ale ten ostal podľa mňa nevyužitý. Mňa kniha neoslovila hoci štýl nebol zlý a niektore mená sa podarili.Chýbal mi však dej.

ailleen
21.09.2021

Příliš rádobyvtipných jmen a názvů pro všední věci, které odvádějí pozornost od děje a ačkoli styl psaní je dobrý, pro mě to učinilo knihu nečitelnou.

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020

Kniha Hodná v seznamech