Hippokratův slib přehled

Hippokratův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8275/bmid_hippokratuv-slib-AR0-8275.png 4 101 101

Reprezentativním průřezem Součkovy povídkové tvorby je sbírka Hippokratův slib (Čs. spisovatel 1985), do níž byly zařazeny některé povídky z předchozích sbírek, jakož i povídky do té doby publikované pouze časopisecky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hippokratův slib. Přihlašte se a napište ho.

vlaj
21.01.2023 4 z 5

Knížka mě vrátila o mnoho let zpátky, k "poctivé sci-fi" , která je plná fantazie, ale není to fantasy :-) Moc se mi líbily zejména povídky Zájem Galaxie, Služební cesta a Bílý na tahu.

Eicherik
28.09.2021 5 z 5

Velmi povedená sbírka povídek. Za nejlepší považuji tuto trojici: Modrý oříšek, který pochází z cyklu příběhů klubu Bratrů černé planety, dále Cesta domů, která je bradburyovsky nostalgická a Stejně mám tyhle šutráky nejradši, která je moje nejoblíbenější. Knihu doporučuji všem fanouškům tvorby Ludvíka Součka.

knihyKeMne
25.09.2021 3 z 5

Průřez povídkovou tvorbou pana Součka. Líbí se mi jeho styl vypravování, takový odlehčený, humorný, čtivý. Také náměty mě občas překvapily. Celkově mě to ale úplně nenadchlo.

36 nových eknih zdarma ke stažení

25.08.2021