Všechno, co jsme opustili přehled

Všechno, co jsme opustili https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383272/bmid_vsechno-co-jsme-opustili-1wa-383272.jpg 4 271 271

Všechno, co máme série

Aimee konečně našla klid. Po ztrátě svého snoubence Jamese dokázala vybudovat zbrusu nový život a najít i novou lásku. Ovšem po několika letech se stane přesně to, čeho se nebála jen ona. James, žijící po ztrátě paměti jako spokojený malíř v Mexiku, si vzpomněl. Přichází do světa, který jej již oplakal, ke vztahům, které dávno vyhasly. A k tajemstvím, které jsou stále stejně smrtící jako před lety…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Everything We Left Behind , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno, co jsme opustili. Přihlašte se a napište ho.

gabriela8704
29.05.2023 4 z 5

Pěkná kniha, ale 1.dil se mi líbil víc.

Co zmuzou domněnky a špatná výchova. Přijde čas odpuštění, ale nepřijde zapomnění

Ála1968
25.05.2022 2 z 5

Po přečtení 1.dílu jsem se celkem těšila na pokračování a jsem docela zklamaná.Žádný pořádný děj,nejvíc mě štvalo přeskakování ze současnosti do minulosti a celkově to bylo hodně slabé.Přesto mi bylo líto jak Aimee,tak Jamese.Nakonec si přeci jen přečtu i 3.díl a uvidíme.

Eliwen.Nika
21.03.2022 4 z 5

Druhý díl série byl pro mě trošičku slabší než ten první, ale i tak je kniha velmi čtivá a pohodová oddychovka. V celé této serii autorka hodně skáče mezi časovými liniemi, což je někdy trošku náročnější, ale dá se to vydržet. Za mě pěkná kniha.

Knižní novinky (9.4. - 22.4.)

09.04.2018

Kniha Všechno, co jsme opustili v seznamech

v Právě čtených11x
v dalších seznamech6x