Smrtící svátky přehled

Smrtící svátky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2371/mid_smrtici-svatky-1Pc-2371.jpg 5 221 221

Eva Dallasová série

V New Yorku řádí bestiální vrah, jehož oběti jsou nalézány pečlivě nalíčené, bizarně okrášlené vánočními řetězy a brutálně zneužité. Bezpečnostní kamera pak přinese další otřesné svědectví. Rituální vrah přichází ke dveřím v masce toho nejnevinnějšího, nejromantičtějšího, co si o Vánocích dokážeme představit - v převleku za Santa Clause. Všechny oběti si přály najít spřízněnou duši prostřednictvím Důvěrné známosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Holiday in Death , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící svátky. Přihlašte se a napište ho.

helenkan
22.04.2020 5 z 5

Další super díl. .Držet vraha pod krkem, nezabít ho a ještě když případ bere dost osobně,to musí stát hodně ovládání. Eva je fakt dobrá. A takovýho manžela jí závidím. :-))

gigi77
07.11.2019 4 z 5

Tohle mi tedy docela sedlo. Má první kniha od této autorky.
Dílo není zcela nabušené přemírou akčních scén a brutalit, jako je zvykem u thrilleru nebo severské krimi, a přesto je čtivé. Příjemně mě překvapily prvky z budoucnosti, obzvlášť jsem si dovedla představit krásné udržované bytosti. Evě jsem záviděla neuvěřitelně empatického a vždy dokonalého manžela a sex po absolutně vyčerpávajícím pracovním dni (pro mě navíc s dvěma dětmi na krku). V denodenni Pražské zácpě si budu nadále představovat možnost vznášení ve vzdušném prostoru.
Takže jdu na první díl této série a zkusím si to přelouskat hezky popořadě :-)

georginaa
10.06.2019 5 z 5

Pro Evu nejhorší noční můra. Oběti jsou znásilňovány, což se jí osobně dotýká. Strašné zážitky z dětství se podepíší i na psychice a o to víc musí Eva čelit vlastním stínům.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící svátky v seznamech

v Právě čtených1x