Dva životy přehled

Dva životy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120961/bmid_dva-zivoty-sGO-120961.jpg 4 224 224

Autorčin nejnovější román zachycuje příběh dvou žen, dobrých kamarádek. Anna, tlumočnice a překladatelka, má manžela a dvě dcery a na první pohled jí nic neschází. Ve skutečnosti je to však trochu jinak… Veronika učí na gymnáziu, je osamělá matka dvacetileté dcery a vůbec ji netrápí, že v jejím životě není žádný muž. Jednou se zklamala a to jí stačí, nemíní znovu pokoušet osud. Naplnila si život drobnými radostmi a kamarádstvím, raduje se z každého dne. Starosti jí dělá pouze stárnoucí matka a nevyhraněná sestra, která střídá partnery a přitom zanedbává vlastní dcerku. Život je však plný překvapení… Důkazem toho je i příběh Anny a Veroniky... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dva životy. Přihlašte se a napište ho.

nicole1990
31.10.2023

Takový příběh se života manželství si zničila svoji vinnou. Místo , aby se vzchopila kvůli dcerám tak začala utápět žal v alkoholu . Hezké odpočinkové čtení

Jessica007
04.05.2023 5 z 5

Moje druhá kniha od autorky, první jsem četla před několika lety knížku Pozlátko, líbila se mi. Tato kniha se mi také líbila, je taková ze života. Román pro ženy. Ještě si chci od autorky něco přečíst.

Vatter83
06.06.2022 4 z 5

Ke knihám této autorky se vždy ráda vracím jako k oddychovkám. Ani tato mě nezklamala, potěšilo mě, že se nekonal žádný happyend. Takový je prostě život... Važme si toho, co máme, nehledejme jinde něco lepšího, nemuseli bychom mít nic.

Připravované knižní novinky (2. - 8. 3.)

02.03.2015

Kniha Dva životy v seznamech