Dům, ve kterém jsme vyrůstali přehled

Dům, ve kterém jsme vyrůstali https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474093/mid_dum-ve-kterem-jsme-vyrustali-cQH-474093.jpeg 4 170 170

Birdovi bydlí v malebné anglické vesničce v domě se zahradou. Čtyři děti – pragmatická Meg, zasněná Beth a dvojčata Rory a Rhys – chodí do místní školy a po večerech sedávají u společných večeří s milujícími rodiči – hodným tatínkem Colinem a veselou, trochu praštěnou maminkou Lorelei. Jejich dětství je jako z pohádky, dokud do něj jednoho osudného velikonočního víkendu nezasáhne tragédie. Rodina se začíná rozpadat, děti dospívají, odcházejí a z matčiny nevinné sběratelské vášně se stává patologická posedlost. Po letech se Meg do domu vrací. Jaká tajemství se tady skrývají? Má rodina ještě šanci? A co se vlastně tehdy o Velikonocích stalo? Lisa Jewellová studovala módní ilustraci a komunikaci na Epsom School of Art & Design a pracovala jako PR asistentka pro obchodní dům s módním zbožím. V roce 1998 vydala v nakladatelství Penguin svůj první román, který se stal nejprodávanějším debutem roku, a dnes má na kontě již celou řadu dalších titulů. Žije s manželem a dvěma dcerami v Londýně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The House We Grew Up In , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům, ve kterém jsme vyrůstali. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
12.03.2023 5 z 5

Nádherná kniha.
Právě jsem ji dočetla a jsem plná emocí.

Moc se mi líbila, autorka píše výtečně!

Snažila jsem se číst pomalinku, ale i tak je už konec, ach jo, ráda bych dál proplouvala dějem, který se střídá s minulostí a odhaluje, co se stalo...

Krásná, zajímavá kniha, se zvláštním, citlivě napsaným dějem a velmi dobře popsanými povahami a osudy.

Za mě bomba a rozhodně doporučuji!

JancaKube
15.10.2022 3 z 5

Tak já nevím. Když jsem knihu začala číst byla jsem z ní naprosto nadšená. Bohužel to trvalo maximálně jednu třetinu. Potom už jsem se spíš nudila. Nějak mě vůbec nezajímalo co s hrdiny bude. Chtěla jsem samozřejmě vědět co se stalo Rhysovi a trochu mě štvalo, že to autorka neodkryvala nějak postupně. Celé jsme jsem to dozvěděli najednou a žádný wow efekt se nekonal. Bylo to nějaké rychle, neuvěřitelné a neskutečné. Prostě jsem tomu nevěřila. Čekala jsem kapitolu psanou z Rhysova pohledu, která by nám toho spousta vysvětlila a my bychom pochopili jeho chování. Ta bohužel chyběla. Celkově slabší kniha.

ela1972
08.03.2022 4 z 5

Knihu bych si dle vzhledu asi nikdy ke čtení nevybrala. Na doporučení jsem si ji půjčila a jsem ráda. Je to zajímavý příběh jedné rodiny, ve které nikdo není bez chyb.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům, ve kterém jsme vyrůstali v seznamech

v dalších seznamech2x