Hříšný vévoda přehled

Hříšný vévoda
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176304/hrisny-vevoda-176304.jpg 4 86 86

Duke Trilogy série

Vdova Vivian Rael-Lamontová žije spořádaným životem v poklidném městečku v Cornwallu a živí se prodejem květin. William Raleigh, vévoda z Trentu, je podivínský a uzavřený samotář, který ze svého sídla na pobřeží téměř nevychází. Oba však mají něco společného: tajemství, jež skrývají před okolním světem. Tajemství, jejichž odhalení ohrožuje jejich životy… a která je svedou dohromady. Dokážou se oba přenést přes svou minulost, zbavit se hříchů a prohřešků a začít nový život? Cesta k tomu rozhodně nebude ani pro jednoho z nich jednoduchá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Duke of Sin , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hříšný vévoda. Přihlašte se a napište ho.

DUNIKO
24.11.2020 5 z 5

Krásné čtení❤️První knížka od této autorky a určitě ne poslední.

rampapa
01.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha a krásný příběh o lásce.Uz se těším až si přečtu další díl. Knihu velmi doporučuji.

kacenka6144
18.02.2020 5 z 5

Hlavní hrdinové už oba v letech, žádné sladkobolné naivní chování. Lehká detektivní zápletka je příjemným zpestřením tohoto příběhu. Občas mě oba hrdinové "štvali" svou zásadovostí. Ať se milujeme jak chceme, prostě to není správné, tak šup šup od sebe. Ale jinak fajn příběh. Četla jsem ho jaký druhý z této série, až už se nemůžu dočkat, jak to dopadne s Collinem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hříšný vévoda v seznamech

v Právě čtených1x