Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi přehled

Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224502/bmid_duchackovic-rodina-aneb-strasidla-m-224502.jpg 4 37 37

Ducháčkovic rodina série

Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sice sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co se stane s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nudit se rozhodně nebudete!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi. Přihlašte se a napište ho.

Lady.Lucrezia
02.01.2021 3 z 5

Ducháčkovi, to je taková normální duší rodinka. Jejich 3 děti Vás provedou nočními městy, sbíráním mlhy a seznámí Vás se svými přáteli. Dobrá knížka pro malé čtenáře, nebo čtení od rodičů, odrostlejší už nejspíš tolik bavit nebude. Věřím, že ideální věková skupina bude 5-9 let.

DK197
18.08.2020 3 z 5

E-KKNIHA: Pro děti milé. Ale hned zkraje mě zarazilo, jak vlastně onen svět funguje. Celou knížku duchové manipulují s věcmi, ale hned v prvním příběhu nedokáží otevřít ledničku? Asi se někde vloudila chyba. :-) A i na pohádku mi to přišlo až moc předvídatelné, šťastné... A to ani nemluvím o tom, že mi kniha málem utekla, jelikož název ve mně evokoval spojitost s filmem "Ducháček to zařídí", a ne příběhy pro děti o duchách.

Ono to teď vypadá, že se mi knížka vůbec nelíbila. Ale ona není špatná. Milá. Příjemná. Pro děti asi hezká. Ovšem nemůžu se zbavit dojmu, že i v dětské literatuře jsem našla příběhy více dějově zajímavé, které nemají tak nereálně šťastné konce a dialogy nehrají na jistotu známých klišé (tatínek nemůže něco najít a najde to tam, kde říkal, že to určitě není - no kdo by to neznal. Příště bude duch hledat brýle a oni mu určitě řeknou, že je má na nose - haha, něco originálnějšího? Na tu větší originalitu právě čekám. Takže se pustím do dalšího dílu. Jen ze zvědavosti. Třeba vytvořila i něco dalšího stejně zajímavého jako byl Smogul.

Lucissia
21.04.2017 5 z 5

Knížku jsem chtěla přečíst synovi, tak jsem ji nejdřív otestovala na sobě. :-) A příběhy to jsou pěkné, laskavé, mají hlavu a patu. Ale možná je na ně ještě v pěti letech malý, počkáme. Co se mi moc nelíbí, jsou ilustrace, ale zas na druhou stranu, dětem se právě takové líbí. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi v seznamech

v dalších seznamech1x