Ducháčkovic rodina - Tajemství půlnoční mlhy

"Rodinu Ducháčkových už znáte!; Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olivie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků.; Jaké to bylo, když se Ducháčkovi se svým stěhovavým domem usadili na blatech?; Jak dopadla návštěva nafoukaného bratrance Alfieho, který je pověstný svojí mrzutostí?; Kdo krade důležité přísady do lektvarů a kouzelné laboratorní předměty na Mlžanské akademii?"...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246413/big_duchackovic-rodina-tajemstvi-pulnoc-246413.jpg 4.314

Kniha Ducháčkovic rodina - Tajemství půlnoční mlhy

dohnálci
01.08.2021

Knihu jsme poslouchali jako audio celá rodina na cestách. Devítiletý syn poslouchal se zájmem a zaujetím a odhadoval rozuzlení dobrodružství. Určitě se poohlédneme i po dalších dobrodružstvích této milé duší rodinky.

DK197
02.04.2021

AUDIOKNIHA: Tahle knížka je další důkaz toho, že pokračování může být leckdy lepší než první díl. Příběhy jsou komplexnější, trochu zamotané, milé a zábavné. Ubylo stereotypů, přibylo originality. Já jsem spokojená. A o třídu výš to zvedá i audio-interpret Václav Vydra, opravdu skvělá práce!