Smrtící duchové přehled

Smrtící duchové
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320715/mid_smrtici-duchove-Ko0-320715.png 4 99 99

Downside série

Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé. Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje, přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými. Seznamte se s Chess Putnamovou, potetovanou čarodějkou a neformální lovkyní duchů, která se v zapuzování děsivých mrtvých opravdu vyzná. Ale Chess skrývá temné tajemství – dluží spoustu peněz nebezpečnému drogovému králi Ranařovi, který chce okamžitou splátku ve formě nebezpečné práce zahrnující černou magii, lidskou oběť, ohavného démonického netvora a tolik zlovolné magie, že by dokázala vyhladit celé město duší. Chess je zmítána mezi vášní k vůdci nepřátelského gangu a přitažlivostí k Ranařovu nelítostnému vymahači. Začíná zvažovat, jestli ten spěch stojí za to… Jasně, že stojí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící duchové. Přihlašte se a napište ho.

marie2577
16.12.2022 3 z 5

Pohodove , napinave ,spetka strachu , ale jo ..;-)

klarence
22.08.2020 3 z 5

na chvilku jsem si odskočila do jiného žánru a musím říct, že se to četlo docela dobře, začátek mi přišel krapet zmatený a na hlavní hrdinku jsem si musela chvilku zvyknout i na ty její ,,nervíky" celkově to šlo,když si odmyslím ten fet. Knihu jsem si koupila na výstavě knih v akci za 20 Kč a mám všechny tři díly a postupně je zřejmě i přečtu, ale asi bych za to nedala plnou cenu :-)

havrmoni
29.12.2019 3 z 5

Začátek byl takový zmatený , tedy pro mě, než jsem se do toho dostala. Příběh sám o sobě se mi líbil, na hrdinku jsem si musela zvyknout, ale jinak dobrý. Jdu do dalšího dílu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící duchové v seznamech

v dalších seznamech2x