Dokud nás smrt nerozdělí přehled

Dokud nás smrt nerozdělí https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71464/bmid_dokud-nas-smrt-nerozdeli-kTt-71464.jpg 3 50 50

Romantický příběh, kde osudová láska postupně vítězí nad lidskou zlobou, se odvíjí v bizarním prostředí osamělého sicilského hradu, kde se po setmění dějí prapodivné, neuvěřitelné věci...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Siesta

A Sicilian Romance , 1790

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokud nás smrt nerozdělí. Přihlašte se a napište ho.

kosátkoo
05.09.2023 5 z 5

Vůbec jsem o tomto rodu nic neslyšela, takže jsem si ráda příběh přečetla a seznámila se s ním. Reálie mi nevadily, protože popisovaly něco, co neznám. Je to starý román, tomu odpovídá styl i jazyk, pro mě to ale bylo milé zpomalení.

Aghatte
26.05.2023 odpad!

Ani České dráhy se zpožděním 70 min plus mě nedonutily to přečíst,
Neustále všichni tuhnou hrůzou, ženy omdlévají a muži tasí meče, doslova vytrhl meč.
Děsivý překlad, a dokola se opakující popisy chodeb, schodů, komnat a síní, kroky za dveřmi a steny z neznáma.
Je mi úplně jedno, jak to dopadne, jsem na str. 28 a umírám nudou a touhou vrhnout se z útesu.
Gotický román zní velmi lákavě a vznosně, toto je ale nebetyčný blábol.

Broukodrak
16.05.2023 3 z 5

Tímhle jsem se prokousávala fakt dlouho, protože to bylo obzvlášť nudné. Něco pořádnějšího se dělo až asi tak v poslední čtvrtině, ta byla celkem dobrá, ale zbytek knížky na mně působil tak, že si autorka vymyslela konec a pak tam musela dopsat ten zbytek.

Nové eknihy zdarma ke stažení (28.2. - 4.3.)

04.03.2019

Kniha Dokud nás smrt nerozdělí v seznamech

v dalších seznamech1x

láska aristokracie, šlechta Sicílie gotické romány

Ann Radcliffe
anglická, 1764 - 1823