Doktore, to je ale kotrmelec! přehled

Doktore, to je ale kotrmelec! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321918/mid_doktore-to-je-ale-kotrmelec-673-321918.jpg 4 117 117

Irish Country série

Ballybucklebo je rozruch a poprask. Milovaný i obávaný doktor Fingal O’Reilly se bude ženit, a to dokonce se svou dávnou láskou ze studentských let. Jenomže přípravy na svatbu se komplikují a potíže se rojí jak v detektivce. Svérazný lékař a jeho mladý asistent Barry Laverty jsou totiž v malém irském městečku institucí, a tak řeší zdravotní i lecjaké další nesnáze bodrých místních občanů. Vypořádat se oba musejí nejen s nenadálou nemocí dlouholeté hospodyně Kinky, ale i s podvodnými čachry radního Bishopa. Je třeba zachránit milovanou fretku malého Colina před Bishopovou pomstychtivostí – a kolik starostí mají oba doktoři, aby pomohli skromné a nadané, leč nemajetné Helen! V novém dílu doktorské série Patricka Taylora mají rázovité postavy příběhu své malé komedie i tragédie a dovedou se radovat z ohromných maličkostí, zázraků života. Vítejte ve světě humoru, pochopení a lásky!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktore, to je ale kotrmelec!. Přihlašte se a napište ho.

Booky84
01.04.2023 5 z 5

Další povedený a čtivý díl. Líbí se mi, jak se doktoři snaží pomáhat a řešit nejen lékařské problémy svých pacientů. Zároveň je pěkné, jak jsou vyvážené postavy a radní Bishop, prostě vždy bude zkoušet nějakou křivárnu a doktoři se mu to budou snažit překazit. :-)

Katka2382
16.11.2022 5 z 5

Líbilo a moc.
Jeden ze svižnějších dílů.

mia.com
08.06.2022 4 z 5

Zase dalsi krasne pribehy s doktory. Libi se mi, jak se na konci vzdy vse hezky vyresi a zapadne do sebe jak puzzle :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktore, to je ale kotrmelec! v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x