Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty přehled

Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331456/bmid_dlouhe-noci-vikingu-aneb-vratte-nam-Joe-331456.png 4 65 65

Nová kniha jednoho z nejoblíbenějších a nejčtenějších současných českých autorů. Tentokrát s ním zamíříme na sever, do kraje mýtů a ság.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty. Přihlašte se a napište ho.

vvikingg
11.03.2024 5 z 5

Výborná kniha, styl psaní mi připomíná oblíbenou knihu F.G. Bengtsson Zrzavý Orm, rovněž z éry Vikingů. Hlášky v knize jsou boží , Bragi bůh funkcionářů, její osobní prznitel, Odinovi špionážní havrani atd. kdo má rád satiru s nádechem černého humoru doporučuji

konicekbily
11.12.2023 4 z 5

Přehled severských ság, legend a bájí se spoustou postav se satirickým převyprávěním od autora. Autor se ani v této knize nezapře, že je velkým milovníkem přírody, tentokráte skandinávské. A nejen přírody, ale i způsobu života seveřanů.

Petrasuvicka
30.12.2020 4 z 5

Jestli čekáte cestopis po Skandinávii ve stylu Bubnů Berberů, tak se spálíte. Ale pokud do toho jdete s tím, že si prostě přečtete čtivé vyprávění Zdeňka Šmída s humorem jemu vlastní, tak rozhodně nesáhnete vedle. Odlehčeně a moderním jazykem vypráví severské legendy, popisuje mýty Vikingů a další. Zároveň je to ucelený "sborník" těchto bájí a legend, což se na knižním trhu v češtině najde málokde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty v seznamech