Divoký koník Ryn přehled

Divoký koník Ryn https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339095/bmid_divoky-konik-ryn-jv7-339095.jpg 4 64 64

Knihu Divoký koník Ryn napsal Bohumil Říha v roce 1966 a již během následujících let získala mezinarodní ocenění a byla přeložena do několika světových jazyků. Příběh zvláštního přátelství svérazného Antonina Jakuba a jeho koně Ryna, kteří musí projít nečekanými životními útrapami, aby na jejich konci nalezli domov, svobodu, přátelství i spravedlnost, je vyprávěn bohatým, poetickým jazykem a dětem srozumitelně poodkrývá složitost lidských vztahů, hloubku citů, ale i kouzlo krásné polabské krajiny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Divoký koník Ryn. Přihlašte se a napište ho.

Janizoun
včera 4 z 5

"Divoký koník Ryn" je milý příběh, který se odehrává na břehu Radimky, pár kroků od Labe a právě tam se ve své chatě vesničan Antonín Jakub stará o koníka z Kavkazu a to se nelíbí místním vesničanům, kteří se mu snaží znepříjemnit život.
Dozvíte se, co všechno Antonína Jakuba potkalo, jak přišel k Rynovi a jestli společně našli to, co k životu potřebovali.
Příběh o přátelství, lásce a hlavně o svobodě, která je v životě velmi důležitá.

sikladam
03.04.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka , o všem a vlastně o ničem.

Jarka_rybář
07.12.2020 4 z 5

Jedna z nejhezčích knížek mého dětství. Trochu smutná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Divoký koník Ryn v seznamech

v dalších seznamech2x