Dítě v mlze přehled

Dítě v mlze https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536025/bmid_dite-v-mlze-66153eb86b23c.jpg 4 331 331

Únos sedmiletého chlapce od jedné základní školy zprvu vypadá jako krutý, avšak jinak ničím neobvyklý zločin. Postupující vyšetřování ovšem odhalí určité odlišnosti: únosce nekomunikuje a neklade si žádné požadavky. Dokonce udělá jindy nemyslitelné gesto – hned zpočátku odhalí svou tvář, snad na znamení výsměchu svým pronásledovatelům. Ti jej obratem identifikují a do pátrání je proti své vůli zapojen i Miko Syrový – pachatelem únosu je totiž jeho bývalý kolega Bert. Detektiv tedy stíhá detektiva, a ten je díky svým zkušenostem vždycky o krok napřed. Jeho vzkaz „bolest za bolest“ navíc hovoří víc než jasně... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě v mlze. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
07.05.2024 4 z 5

Bylo to napínavé, ale zase ne příliš …ztráta dítěte může v člověku probudit cokoli a kohokoli. Docela chytrá detektivka.

Timkim
23.03.2024 4 z 5

Popravdě nevím, jak na knihu reagovat. Samozřejmě chápu tu bezmoc a frustraci Berta, ale v knize to vyplynulo jako slet nejnepravděpodobnějších osudných náhod. Vzít do ruky osud svůj i uneseného a zjednat právo, není nejlepší nápad, ale jako otec.....nikdy nevíte, co bude ten spouštěč při kterém vám "jebne". Jen jsem nepochopil konec..čeho vlastně dosáhl???? Ničeho. 85%

VendulaB
10.01.2024 5 z 5

Příjemná jednohubka. Rychlý, krátký příběh, kraťoučké kapitoly, děj je napínavý, pádí, čtenář obrací dál a dál, super čtení na jeden, dva večery.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2017 - Cena Jiřího Marka (1. místo)

Kniha Dítě v mlze v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x