Temný hrdina přehled

Temný hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407808/mid_temny-hrdina-ZP3-407808.jpg 4 53 53

Dark Champion série

Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Imogen je ohromena už jen po spatření jeho mocného těla, ale do její duše proniknou až chladné zelené oči, které jí rozechvívají strachem i touhou. Po celý život chovaná jako v bavlnce potřebuje, aby ji právě takový muž bránil a ochraňoval… a přesto si troufne neuvěřit, že by kladl její touhy na přednější místo než své. Přestože si ale slibuje, že zůstane nezávislá a směle stane po jeho boku proti zrádným nepřátelům, její obrana se bortí… a bezmocně podléhá něžné zuřivosti svého milovaného válečníka.... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Dark Champion , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temný hrdina. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
02.03.2023 5 z 5

Pěkná, čtivá historická romance.

Knihomolka97
19.02.2021 5 z 5

Tuto knihu bych přejmenovala spíš na Drsný hrdina..nějak mi to k FitzRogerovi sedí víc. :-)
Přiznám se, že jsem nečekala, že se mi to bude tak líbit. Bylo to fakt skvělý! Příběh mě nenechal ani na okamžik vydechnout a přečteno jsem měla na jeden zátah. Nechyběly dost kruté, drsné scény, ale samozřejmě i romantika a velmi mírná erotika. Děj se odehrává v nelehké době pro ženy (samozřejmě i pro některé muže, ale ženy neměly právo snad na nic...), tudíž to hlavní hrdinka neměla vůbec lehké. Na to, že jí bylo teprve 16 let, byla nesmírně statečná a chytrá, sice naivní v pár ohledech, ale to se dalo čekat. FitzRoger byl prostě drsňák, nevím, jak jinak to říct. Ze začátku naháněl trochu strach. Vlastně i v průběhu, jak několikrát zmínil slova zbít a zbičovat, jsem myslela, že vyletím z kůže. :D
Nicméně oba k sobě byli opravdu stvoření, jejich hádky, hašteření, slovní přestřelky mě strašně bavily. Prostě hate-love romance, ty můžu číst pořád. :D
Na konci jsem skoro nedýchala.

Marci_Vaj
29.08.2020 5 z 5

Hezký příběh :)

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Kniha Temný hrdina v seznamech