Čuníkův supertajný deník přehled

Čuníkův supertajný deník
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274249/cunikuv-supertajny-denik-R6M-274249.jpg 4 31 31

Čuníkův deník série

Čuník je štěstím bez sebe. Má svého vlastního nejlepšího kamaráda Kačera a je si docela jistý, že ho má farmář ze všech zvířat nejraději. Proč by ho jinak neustále krmil tak dobroučkými pomyjemi a pořád ho poplácával po hřbetě tím speciálním způsobem, kterým nepoplácává nikoho jiného? Jediným Čuníkovým problémem jsou Zlá kuřata. Nejen proto, že mu kradou žrádlo, ale i kvůli tomu, že staví vesmírnou raketu z traktoru a chtějí v ní Čuníka poslat na Pluto. Tam tedy nepoletí ani náhodou! Starosti mu ovšem přibydou, když mu Kačer oznámí, proč ho farmář ve skutečnosti tak vykrmuje. Aproč mu říká Pečínka. Že by nakonec vesmírná mise Zlých kuřat byla Čuníkovou jedinou volbu?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Unbelievable Top Secret Diary of Pig , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čuníkův supertajný deník. Přihlašte se a napište ho.

E_Lan
21.08.2022 3 z 5

Dávám takto pozitivní hodnocení především kvůli dětem. Pohádka nám vystačila na klidnou cestu do Varů a zpět. Kdybych měl hodnotit celkově tuto dětskou knihu, její humor a celkovou zábavnost, asi bych byl o něco přísnější. Ale jde to a děti se baví.

marketa3815
20.06.2022 4 z 5

Děti budou z čuníka nadšené, a pokud je dospělý dostatečně otevřený dětskému humoru, pak si taky pár úsměvných situací vychutná. Tento díl je nejlepší.

Atlantis
08.06.2021 4 z 5

Z Čuníka mám takové rozporuplné pocity. Jako dospělák jsem se docela bavil. Bylo to naprosto střelné, spousta ulítlých nápadů a čuník samotný je zábavný. Ale určitě bych tuhle knihu nedoporučil dětem, které se čtením začínají. Nespisovná řeč, střídání stylů textu a formátů písma (podobně vidí text děti s dys poruchami), o prdech a bobcích nemluvě, ty bych klidně nechal. Ale zase pro starší, kteří se dostanou přes tyto překážky, knihy není.
A tak nakonec hlasuji za sebe, jako za člověka přes třicet.

Velký knižní čtvrtek

14.03.2016

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Čuníkův supertajný deník v seznamech

Emer Stamp
britská