Cudzia tvár v zrkadle přehled

Cudzia tvár v zrkadle
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126492/cudzia-tvar-v-zrkadle-126492.jpg 4 155 155

Tobias a Josephine sú deti prisťahovalcov a ako stovky ďalších očakávajú, že najideálnejším miestom v Amerike, kde sa človeku splnia všetky túžby, je Hollywood. Prirodzene, aj ich kroky vedú do Kalifornie. No prichádzajú sem už ako Toby a Jill. Zatiaľ čo Jill sem dohnala nešťastná láska, Toby odmalička sníval o tom, že sa stane slávnym komikom. Keď zistí, že talent nie je jediný predpoklad úspechu a rovnako dobre treba hrať na javisku i v živote, jeho hviezda začína stúpať. Závratná kariéra, sláva ani peniaze ho však nevyliečia zo samoty, nedôverčivosti a strachu, ktorý prežíva hlboko v duši. Jill na tom nie je lepšie. Okrem hrozného tajomstva, čo v sebe nosí, sa nevie zmieriť so zistením, že za všetko musí platiť vlastným telom. Napokon sa ich cesty stretnú a nezáväzný flirt sa premení na vášnivú lásku, ktorá im pomáha prekonať chvíle, keď sa rozhoduje o živote a smrti. Ani jeden z nich však netuší, že stačí len krôčik, spoločné šťastie sa zrúti ako domček z karát a vystrieda ho nenávisť.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

A Stranger in the Mirror , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cudzia tvár v zrkadle. Přihlašte se a napište ho.

bigben
19.06.2020 3 z 5

Taková oddychová rychlovka:-)

petra4080
19.12.2019 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Sheldon mi byl doporučen tady na DK a jediné co mě mrzí je, že nestihl napsat mnohem více knih.
Děj rychle ubíhá, nezdržuje žádnými zbytečnými popisy postav a prostředí, což je pro mě velké plus.

hana4834
21.08.2018 2 z 5

Popravdě četla jsem lepší knihy od tohoto autora. Přečtěte a za chvilku zapomenete.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cudzia tvár v zrkadle v seznamech

v dalších seznamech1x