Co nesmíte vědět! přehled

Co nesmíte vědět!
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117233/bmid_co-nesmite-vedet-Jsp-117233.png 4 175 175

Peníze vládnou světu! Kdo však vládne penězům? Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstátní organizace UNO, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond anebo BIZ. Manipulují ceny zlata i stříbra, naprogramovali krizi nemovitostí i bankovního sektoru a cíleně řídí svět na pokraj propasti. Již staletým cílem této peněžní elity je vláda nad světem alias nový světový řád! Žádná oběť není tak velká aby jej zastavila. Úplně veřejně plánují kromě jiného, dle jejich názoru, nutnou redukci obyvatel naší planety.... celý text

Literatura naučná Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: , Anch-books
Originální název:

Was Sie nicht wissen sollen! , 2011


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co nesmíte vědět!. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (52)

ladaol
28.05.2024 2 z 5

Škoda, ze začátku autor rozebíral zajímavá témata, ale postupně to spadlo spíše do konspiračních teorií. Nicméně nelze upřít zajímavé myšlenky, které se v díle objevují. Ale těch chyb a překlepů, to bylo strašné.

regulax
22.03.2023 5 z 5

Ať už je pravda jakákoliv, více zdrojové informace jsou vítány a je potřeba je vědět!


PREBURDA
28.11.2022 5 z 5

Knihu jsem poprvé četla před deseti lety. Doslova jsem hltala stránky u kterých až zamrazí a zároveň si myslela.....hlouposti, to jsou jen konspirační teorie. I když už v té době se mi do rukou dostaly knihy, že všichni jsme v jednom velkém loutkovém divadle a za nitky, jako marionety, nás dávno vodí pár vyvolených. Temné plány těchto iluminátů nezná mezí ani soucitu. Jak se říká, jdou přes mrtvoly.

Nyní jsem tuto knihu vzala do rukou znovu a nad stránkami jsem se více zamyslela a co více sama sobě si přiznat.............. jaká pak konspirační teorie? Vždyť se to již dávno začalo dít, děje se a nyní mě připadá, že to nabírá na síle. Zvláště pak strany 287 - 289, opravdu nadčasové, až z nich doslova mrazí po těle.

"Nový světový řád"............ to je neskutečná šílenost, která začíná "zelenými fanatiky" a konče elitou, která má jasný cíl.
Opravdu Bůh nás opatruj a hlavně generace těch co příjde po nás.

Zaujalo mě.
"Zbavme se bruselských byrokratů a všechny je vyhoďme. Jsou to lenoši. Nejsou užiteční k ničemu. Tito lidé nikdy v životě nic smysluplného neudělali."
(Daniel Estulin 1.července 2010 Brusel)

Doporučuji přečíst.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Co nesmíte vědět! v seznamech

v Právě čtených17x
v Přečtených249x
ve Čtenářské výzvě12x
v Doporučených20x
v Knihotéce152x
v Chystám se číst160x
v Chci si koupit50x
v dalších seznamech1x