Tajemství chrámové hory přehled

Tajemství chrámové hory https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118530/tajemstvi-chramove-hory-118530.jpg 4 111 111

Charlotte Hennesey série

Z dlouho utajované hrobky přímo pod Chrámovou horou v Jeruzalémě je odcizen starověký artefakt. Kdo byli pachatelé a co vlastně ukradli, se pokoušejí zjistit arabský diplomat Razak a anglický archeolog Graham Barton. Protože záhadní zloději za sebou zanechávají třináct mrtvých izraelských vojáků a policistů a Palestinci se zase bouří kvůli znesvěcení posvátné půdy, napětí mezi oběma znepřátelenými skupinami se nebezpečně zostřuje. Ve stejnou dobu najímá Vatikán americkou genetičku Charlotte Henneseyovou, aby prozkoumala obsah nově objevené, dva tisíce let staré urny, ve které se nacházejí kosti neznámého ukřižovaného muže. Společně s italským antropologem Giovannim Berseiem dochází Charlotte po forenzním i genetickém zkoumání k překvapivým výsledkům, které ji vedou k otázce - mohly by to být ostatky Ježíše Krista? ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Jota

Sacred bones

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství chrámové hory. Přihlašte se a napište ho.

m2056
14.09.2023 3 z 5

Kniha se čte dobře ale není to nic zvláštního takových knih je spousta dlouho vám ve vzpomínkách nezůstane.

Jack Bauer
06.05.2022 2 z 5

Nesdílím to velké nadšení čtenářů z této knihy. Téma mě nezaujalo, napětí a akce málo, je zde více popisováno určení pravosti ostatků, což je sice také zajímavé, ale Dan Brown píše lépe.Konec s Charlottou a jejím vyřešením nemoci mě také vůbec nesedl, spíše pohádka než reál.

lazarus
03.05.2021 4 z 5

Povedená akční jízda kde autor indicie k příběhu z větší části načerpal na wikipedii. Finále se mě zdá dost překombinované a lehce přepálené i na daný žánr. Ale což, bavil jsem se i když citelně méně než u nejnovějšího autorova počinu Bounty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství chrámové hory v seznamech

v dalších seznamech3x