České temno přehled

České temno https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531662/bmid_ceske-temno-65c3c248ab157.jpg 4 64 64

Tajemno a temnota. Obojí stejnou měrou láká, jako děsí. Vyprávění plná přízraků, netušených hrůz, napětí, zoufalství i naděje odpradávna přitahují. V této bohatě ilustrované antologii, která vzdává hold domácím klasikům žánru, najdete příběhy inspirované sny, povídačkami i skutečnými událostmi, a hlavně českou kotlinou. Kniha České temno přináší průřez tuzemským literárním hororem za posledních dvacet let a představuje jak nejvýraznější autory žánru, tak i jeho nové tváře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize České temno. Přihlašte se a napište ho.

JirkaDrapa
08.05.2024 4 z 5

Hororove povidky? Jo. Dobre to bylo.

Maud22
01.05.2024 5 z 5

České temno zazářilo jako parádní sbírka hororových povídek s různými tématy, ať už se jedná o duchy, přízraky, dávná provinění, tajemné domy, podivné tvory nebo jen lidské slabosti, lásky a nenávisti. U žádné z nich jsem se nenudila, naopak měla jsem oprávněné obavy, že se mi o tom bude zdát!

mirec88
25.12.2023 5 z 5

Až na tri poviedky, z ktorých jedna sa mi nepáčila, lebo tému okultizmu nemám rád, druhá historická bola nudná a dlhá a tretia Autobus bola priemerná, si ma všetky ostatné hororové poviedky veľmi získali. Boli fakt dobré, v dobrom nepríjemné a atmosférické a fakt strašidelné. Klobúk dole pred touto zbierkou, odporúčam.

Knižní novinky (46. týden)

14.11.2021

Kniha České temno v seznamech