Láska v čase Vianoc přehled

Láska v čase Vianoc
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94510/laska-v-case-vianoc-94510.jpg 4 345 345

Čekanky série

< 5. díl

Blížia sa Vianoce a do Londýna pricestoval z Ameriky Rafe Bowman, aby sa stretol s Natalie Blandfordovou, slušne vychovanou, krásnou dcérou lady a lorda Blandfordovcov. Ak chce dediť, musí vyhovieť otcovi a oženiť sa s aristokratkou. Nebyť jeho výstredných spôsobov Američana a neveľmi chýrnej reputácie, tomuto sobášu by nič nestálo v ceste. Aby šlo všetko ako po masle, ponáhľajú sa mu na pomoc jeho dve sestry a ich dve priateľky, ktoré ešte nedávno na plesoch nikto nepozval do tanca, no napokon si spoločnými silami našli milujúcich manželov. Kým Rafe začne Natalie dvoriť, musí sa oboznámiť s etiketou londýnskej spoločnosti. Vtedy sa ukáže, že získať za manželku pravú mladú dámu je zložitejšie, ako si to predstavoval, predovšetkým preto, že ako muž je zvyknutý dostať všetko, čo chce. Vianoce nečakane ovplyvnia všetkých, urobia z cynika romantika a rozhoria vášeň v jednom plachom srdci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A Wallflower Christmas , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska v čase Vianoc. Přihlašte se a napište ho.

haWranka
31.10.2023 3 z 5

Taková roztomilá jednohubka, tečka za milými Čekankami. Je dobré knihu číst ve správné náladě a přes Vánocemi, pak to má větší kouzlo.

Ewe291
05.10.2023 5 z 5

Toto bola taka rychlovka co mi je aj luto. Ale velmi sa mi pacila

Senza Jenka
07.08.2023 3 z 5

Sentimentální bleskovka. Scénka čekanek s Hannah v soukromém salónu je vskutku absurdní. Ale je to celkem roztomilé.

Příběh mateřídoušky, Pán hory a další knižní novinky (8. týden)

18.02.2024

Kniha Láska v čase Vianoc v seznamech