Znak polmesiaca přehled

Znak polmesiaca
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123049/znak-polmesiaca-123049.jpg 4 52 52

Cardinia's Royal Family série

Vo vidieckom hostinci na Mississippi vystupuje pre potešenie iných krásna princezná ako háremová tanečnica. Nevie o svojom kráľovskom pôvode, preto ju dráždi príťažlivý muž, ktorý sa preplavil cez oceán, aby ju získal. Odvážny muž si prišiel do Ameriky po sľúbenú nevestu. No tvrdohlavá diablica odmieta prejavy náklonnosti, a tým ešte väčšmi rozpaľuje jeho vášeň. Čo by však neurobil odmietaný nápadník preto, aby dobyl lásku ženy, ktorá prisahala, že láske za nijakých okolností nepodľahne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Once a Princess , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znak polmesiaca. Přihlašte se a napište ho.

avalonek
02.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době a velmi dlouhém shánění jsem si zase přečetla něco od mé oblíbenkyně Johannky..A byla jsem mooc spokojená.Táňa byla i po tom,v čem vyrostla dokonalá,nebojácná,vtipná a dost ironická,a Štefan si přes všechna svá příkoří nakonec uvědomil,že ho miluje,pro takového,jaký je a chce být jen sním.Krásné čtení

havrmoni
22.07.2017 5 z 5

Chvilku mi trvalo se začíst,ale spíš to bylo jazykem než příběhem. Přeci jenom čtu převážně v češtině. Nicméně jakmile jsem se začetla nebyla jsem schopná se odtrhnout. Příběh se mi moc líbil.

modranka
10.04.2015 1 z 5

Séria Cardinia´s Royal Family bola pre mňa naozaj sklamaním. Autorka absolútne nezvládla charakteristiku východnej kultúry. Príbeh sa odohráva vo vymyslenej krajine niekde južne od ruského územia (brušné tance, závoje cez tvár). Autorka nezvládla ani takú základnú vec, ako je pridruženie mien k lokalite (meno hlavnej hrdinky Janáčková). Nezvládla titulatúru východných monarchií (princ a kráľ). Príbeh ani nebudem komentovať.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Znak polmesiaca v seznamech