Přání smrti přehled

Přání smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406918/bmid_prani-smrti-kOc-406918.jpg 4 99 99

Cal a Niko Leandrosovi série

Kal a jeho bratr Niko zažívají se svou detektivní agenturou špatné časy. Pak si je ale najme upír Seamus, který má podezření, že jej někdo sleduje. Jenže když bratři Leandrosovi najdou Seamuse mrtvého (nebo spíš ne-nemrtvého), dostane původně rutinní práce výrazně dramatičtější charakter. Ještě horší zprávou je však návrat Kalovy démonické rodiny – Ólfi. Naposledy, když se jim Kal s Nikem postavili, je téměř do posledního vyhubili. Teď Ólfi touží po pomstě. Kal dobře ví, že se nejdříve pokusí zničit všechny a všechno, co je mu drahé a co má rád. Pro Ólfi je totiž Kalova bolest potěšením. A tentokrát jim bude opravdu dobře…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Deathwish , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přání smrti. Přihlašte se a napište ho.

havrmoni
20.05.2023 4 z 5

Konečně Niko a jeho pohled. Docela mě to začalo bavit.

Nina291
29.12.2021 odpad!

Nechávám nedočtené. Snažila jsem se, ale nějak mě to nechytlo.

ludek.n
26.07.2019 3 z 5

Se čtvrtou knihou bratrů Leandrosových se mění styl vyprávění. Zatímco doposud jsme na New York, obsazený nadpřirozenými bytostmi, monstry a vražednými příšerami, nahlíželi pohledem cynického Kala, v Přání smrti si s námi střídavě dávají dostaveníčko oba bratři. Přiznávám, že mě to dost mátlo, už proto, že slovesnost a tvarosloví bratrů se navzájem nijak neodlišuje. Nedokázal jsem se prostě s každou kapitolou přepnout do jiného módu, a tak jsem neustále tápal, kdo s kým, o čem a proč mluví. Tentokrát to pohříchu nepodržela ani dějová linka, která se pořád ne a ne rozběhnout, a tak klopýtá, zadrhuje, vrací se a znovu hledá, kde navázat nit. Kalovi pod tíhou okolností došel jeho sarkasmus a Niko je suchar (v dobrém i zlém) už od samého začátku této série. Přání smrti tak vykazuje charakteristiky ploché dráhy letu. Není tu nic, co by rozhoupalo vášně, ať už jedním nebo druhým směrem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přání smrti v seznamech

v Právě čtených2x