Brianova cesta přehled

Brianova cesta
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173422/bmid_brianova-cesta-173422.jpg 4 8 8

V nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy lidé žijí převážně v noci, protože denní vedra život neumožňují, kdy lidé, kteří čtou knihy, jsou považováni za blázny, putuje malý chlapec ze Švédska na jih za svým otcem. K dispozici má Čtenáře, který funguje jako čtečka knih a současně jako databáze všech těch ztracených, které byly spáleny. Také Briana naviguje. O Čtečku má ale zájem celosvětová vláda, a tak Brianova cesta za otcem rozhodně nebude jednoduchá.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Brianova cesta. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

martin2250
22.09.2019 5 z 5

Knihou jsem nadšený a komentář píši až s odstupem, protože jsem o ní potřeboval přemýšlet. Katastrofou nemusí být nutně ta změna počasí, může jí být klidně zmanipulované obyvatelstvo. Ovce, které mají jednoduchý život, malé potřeby a odsouhlasí jakýkoliv zákon, jen aby měli klid. Svůj klid plných žaludků a televizních pořadů prázdných dějů. Ještě že se všichni nechtějí smířit s tímto životem. Příjemné odpoledne nad touto knihou.

Zorka
02.02.2019 2 z 5

Kniha je jakýmsi vztyčeným ukazováčkem upozorňujícím, že jsme na dobré cestě stát se hlavními hrdiny podobného světa. Narážky na českou politickou scénu mi přišly trošku nucené a děj se zvláštně táhl k lehce komerčnímu závěru. Můj šálek kávy to rozhodně není.


hs777
04.08.2018 5 z 5

Knížka na jedno odpoledne, trochu naivní, ale milá. Brianovi, jeho Čtenáři a světu s rozmanitými lidmi namísto tupého stáda s IQ tykve, se nedalo nefandit.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Brianova cesta v seznamech

v Přečtených8x
ve Čtenářské výzvě2x
v Doporučených1x
v Knihotéce9x
v Chystám se číst21x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x