Krv polobohov přehled

Krv polobohov https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366012/bmid_krv-polobohov-krY-366012.jpg 5 786 786

Záverečná časť strhujúcej fantasy série Bohovia Olympu! Posádka lietajúcej lode Argo II vypláva na svoju poslednú, najťažšiu výpravu. Siedmich polobohov z dávneho proroctva čaká boj s Gigantmi, ktorí chcú priviesť späť na svet bohyňu Gaiu. A to by znamenalo koniec nielen hrdinov, ale aj celého ľudstva. Na Long Islande sa zatiaľ schyľuje k bratovražednému boju. A pomoc je na druhom konci sveta, odkiaľ sa Nico s Reynou vydávajú na putovanie s Aténou Parthenónskou. Zmieri legendárna socha tábory polokrvných? Krutá matka Zeme sa preberá z dlhého spánku a na prebudenie jej chýba jediné - krv dvoch ľudí, ktorá skropí grécku svätyňu. Krv polobohov...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Blood of Olympus , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krv polobohov. Přihlašte se a napište ho.

zirafinec
23.05.2024 5 z 5

Tak jsem si jednu ze svých oblíbených knih přečetla znovu ...a co dodat, je důvod proto, aby byla oblíbená :)

Grohlinka
15.03.2024 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Riordana. Všechna přátelství, všechna spojenectví, která byla navázána, Riordan vytěžil na maximum a přetavil je v epický konec.

orlik_
23.02.2024 5 z 5

Za mě opět skvělá kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2014 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)

Kniha Krv polobohov v seznamech

v Právě čtených16x