Bláto a mršiny přehled

Bláto a mršiny https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350160/bmid_blato-a-mrsiny-xZ5-350160.jpg 4 98 98

Lucas Burton nesnáší venkov. Nevidí v něm nic víc než bláto, hnůj a mršiny. A to ještě ani neví, jak moc se blíží pravdě. Když dorazí na jednu opuštěnou farmu s nadějí, že uzavře obchod, zakopne o tělo neznámé dívky. Tím ale vše teprve začíná. Penny Gowerová ve zdejších stájích totiž zahlédla stříbrný mercedes, jak odjíždí z místa činu. Od té chvíle jako by se všechno obracelo proti Lucasovi… Vyšetřování se ujímá Jess Cambellová s novým komisařem Ianem Carterem za zády. A zanedlouho naleznou další tělo…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Mud, Muck and Dead Things , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bláto a mršiny. Přihlašte se a napište ho.

tereza1964
03.04.2024 4 z 5

Prostá detektivka, nečekejte od toho propracovaný děj, ale vlastně je to příjemná změna :)

astroweb
29.08.2022 2 z 5

První dílo autorky, které jsem přečetl. Je zajímavé a u detektivky zvláště, že první půle se mi líbila a četla lépe, konec už byl nastavovaný, nepřekvapivý.

jan7113
23.05.2022 3 z 5

Taková obyčejná detektivka. Nic víc a nic míň. Po hodně utahané první půlce knihy se s druhou vraždou začíná trochu něco dít. Pokus o zdramatizování těsně před koncem už působí dost zoufale. A to pekelné "Ó" na začátku tolika vět... No, tohle dílko mě tedy nenadchlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bláto a mršiny v seznamech

v dalších seznamech2x