Biológia presvedčenia přehled

Biológia presvedčenia
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183502/bmid_biologia-presvedcenia-183502.jpg 4 131 131

Táto kniha je prelomovým dielom v oblasti tzv. novej biológie. Predstavuje nádejnú syntézu najmodernejšieho a najlepšieho výskumu v oblasti bunkovej biológie a kvantovej fyziky. Je skutočným prelomom v tradičnom myslení, pretože ukazuje, že môžeme zmeniť naše telo, ak preprogramujeme svoje myslenie. Autor pútavo opisuje mechanizmy, akými bunky prijímajú a spracúvajú informácie. Ukazuje sa, že našu biológiu neriadia gény a DNA. Naopak, DNA je riadená signálmi mimo bunky, vrátane energetických odkazov, ktoré vychádzajú z našich pozitívnych aj negatívnych myšlienok.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Přírodní vědy
Vydáno: , Eugenika

The Biology of Belief: Unleashing the Power of Consciousness, Matter & Miracles , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Biológia presvedčenia. Přihlašte se a napište ho.

kristy.d
29.04.2024 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, čte se to jedna báseň, některé studie jsou fajn zajímavé až udivujcí. I když nemám moc ráda příběhové knihy tahle byla opravdu dobrá. Rozhodně bych doporučila i já nechávám v knihově.

EricNor
07.03.2024 2 z 5

Kniha je jedna z tech, ktere si davaji za cil vylepšit vas zivot a nepochybuji, ze se da z napsaneho odnest mnoho uzitecneho. Bohuzel vsechno srazi intelektualsky preklad paní Grygove, ktera misto aby použila srozumitelný cesky ekvivalent mnoha slov, zjednodusuje si vse pocestovanim anglickych vyrazu a zeslozituje tak pochopeni textu. Chyba je i u redaktora, který si toto nepohlidal. Cte se to fakt blbe.

Elea
01.02.2024 5 z 5

I když je kniha poměrně náročná, hlavně první část, určitě stojí za přečtení a zamyšlení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Biológia presvedčenia v seznamech

v Právě čtených31x