Bar U kohúta přehled

Bar U kohúta https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390480/bmid_bar-u-kohuta-uPc-390480.jpg 3 85 85

Traja kamaráti Mark, Todd a Zola študujú na treťotriednej súkromnej právnickej škole, čaká ich posledný semester, promócia, potom advokátska skúška. Doteraz verili, že im škola zaručí dobre platenú prácu, aby rýchlo splatili horibilné študentské pôžičky. Po tragickej udalosti sú však nútení zamyslieť sa. Žiadna významná právnická firma nemá záujem o absolventov ich školy. Situácia na trhu práce je beznádejná. Keď sa trojica dozvie, že sa stali obeťami grandiózneho podvodu, zrodí sa v ich hlave plán, ale ak ho chcú uskutočniť, musia odísť zo školy. Šialenstvo? Možno. Trojica priateľov sa púšťa do zdanlivo nerovného boja s miliardárom Hindsom Rackleym. Ako sa skončí súboj Dávida s Goliášom? Podarí sa trom neskúseným študentom podviesť ostrieľaného podvodníka?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

The Rooster Bar , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bar U kohúta. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
24.10.2023 2 z 5

Tak to jsem opravdu nečekal že bych se mohl zklamat ,nějak se tato kniha nepovedla

kačenka80
15.08.2022 1 z 5

Nudná kniha. Čtení bylo ztrátou času. Fantasmagorie z právnického prostředí. Nejvíce mi vadil styl psaní a opakujici se ubohý text.

Kerberos
21.07.2022 3 z 5

Není to první Grishamova kniha která mě zklamala. Starší tvorba je mnohem lepší.

Knižní novinky (5. týden)

28.01.2019

Kniha Bar U kohúta v seznamech