Bábkové divadlo přehled

Bábkové divadlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500957/bmid_loutkove-divadlo-cB6-500957.jpg 4 1173 1173

Washington Poe série

Na severozápade Anglicka vyčíňa sériový vrah. Svoje obete upaľuje v prehistorických kamenných kruhoch a nezanecháva po sebe žiadne stopy. Polícia je bezradná. Médiá mu hovoria Spaľovač. Do vyšetrovania sa zapojí suspendovaný detektív Washington Poe. Ten by najradšej nemal s prípadom nič spoločné, ale keď sa na hrudníku tretej obete objaví jeho meno, nemá na výber. Spolu s geniálnou, no spoločensky neohrabanou analytičkou Tilly Bradshawovou vytvoria čudný pár, ale odhalia stopy, pre iných neviditeľné. Úskočný vrah má plán a z neznámeho dôvodu doň patrí aj Poe. S narastajúcim počtom obetí sa Poe ponára do prípadu viac, ako je preňho prípustné. Čoskoro zistí, že existujú aj oveľa horšie veci než zhorieť zaživa.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

The Puppet Show , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bábkové divadlo. Přihlašte se a napište ho.

Petronela16
05.06.2024 3 z 5

Ja som to zobrala nejak odzadu, čiže som začala sériu od najnovších a chýbalo mi toto dielko spolu s Mrtvou zónou, tak som sa rozhodla dohnať to.No uprimne povedané, ak by som začala týmto románom , neviem či by som v sérii pokračovala. Washington s Tilly sú síce super, ale neuchvátilo ma to až tak, ako jeho ďalšie knihy.V každom pripade fajn, idem ešte prečítať Mŕtvu zónu a budem sa tešiť na ďalšie autorove počiny.

AndreaOn
17.05.2024 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Toto bylo vážně dobré, přesně moje krevní skupina. Těším se na druhý díl.
Tilly byla boží :).

aliza
09.05.2024 5 z 5

Kniha se mi moc, moc, moc líbila. Od začátku do konce. Měla jsem problém ji odložit a celý den jsem se zase těšila až budu moci zase číst. Kdyby bylo víc hvězdiček než 5, tak bych je určitě dala.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Knižní novinky (23. týden)

02.06.2019

Edmund Burke řekl, že všechno, co je potřeba k vítězství zla, je, aby ti na straně dobra nic neudělali.

Ocenění knihy (1)

2019 - CWA Dagger Awards (Gold Dagger)

Kniha Bábkové divadlo v seznamech

v Právě čtených27x