Hra na smrt přehled

Hra na smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422356/hra-na-smrtC1bkuV-hZI-.jpg 4 71 71

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra na smrt. Přihlašte se a napište ho.

mol378
05.03.2024 5 z 5

Ve druhém díle byli už Augustin Veliký s Josífkem mí staří známí a splnili moje očekávání. Zápletka je prostě zapletená, a to fest, sem tam se dějí věci krajně nepravděpodobné, leč zábavné. Hodně zábavné, k čertu s pravděpodobností a logikou. Možná i překonám letitý zkušeností opodstatněný odpor k vermutu a někdy se pokusím zjistit, co jim na tom tlamolepu tak chutná. A mimochodem - vraha jsem uhodla asi třikrát, z toho dvakrát mě autor úplně zviklal.

LvíSrdce
22.11.2023 4 z 5

Přiznám se, že moje hodnocení je silně ovlivněno tím, jak si tu knihu matně pamatuju z doby, kdy jsem ji četl poprvné. Což už je tak zhruba 40 let.
Ale koupil jsem si to jako e-knihu, přečetl znovu a líbilo se mi to. Hlavně takový ten suchý humor, který je v té knize trochu nenápadně rozptýlen.

ninano
17.11.2023 4 z 5

Dávám přednost Velinského příběhům s Otou Finkem. V tomto případě popravdě nechápu autorův záměr s Augustinem Velikým, ale i tak slušná detektivka.

Augustin Veliký počtvrté a (nikoli) naposled…

10.07.2018

Mystery Press ediční plán jaro / léto 2018

01.03.2018

Mystery Press - ediční plán podzim / zima 2017

11.09.2017

Kniha Hra na smrt v seznamech