Svědek přehled

Svědek https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188369/annika-bengtzonova-svedek-NE5-188369.jpg 4 62 62

Annika Bengtzonová série

Ze stockholmského přístavu v noci zmizel náklad pašovaných cigaret, na molu zbyla jen mrtvá těla dvou neznámých mužů. Případ pochopitelně přitáhne pozornost médií včetně Večerníku, kam se po prožitém osobním traumatu vrátila Annika Bengtzonová, toužící získat zpět respekt i (sebe)důvěru. Při přípravě podkladů pro reportáž narazí na podivnou organizaci Ráj, která údajně pomáhá obětem vyhrožování získat novou identitu. A pak se náhodou setká s Aidou, pravděpodobně jedinou svědkyní událostí v přístavu, nyní zoufalou ženou, pronásledovanou vrahem... Třetí kriminální případ novinářky Anniky Bengtzonové z pera švédské bestselleristky Lizy Marklundové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Paradiset , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svědek. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka525
31.05.2020 1 z 5

kniha mě nijak nenadchla .Děj se točil až moc kolem sociálních záležitostí, okořeněné řáděním jugoslávské mafie.napochodování Anniky do domova své sokyně aby si odvedla Thomase....Děj neměl šťávu a v neposlední řadě opět těžká kniha s řídce popsanými stránkami a známka bestselleru mi k sobě nějak nešly.A dokonce i přebal je jiný než zde na databázi.

Jack93
18.03.2020 5 z 5

Mé první setkání s Annikou Bengtzonovou a nutno říci, že velmi povedené. Příběh má spád hned od úvodní stránky a nabízí skvělý vhled do novinářského prostředí. Právě kvůli němu nemůžete od Svědka čekat skandinávskou detektivku typu Joa Nesboho nebo Samuela Bjorka, protože se primárně nepohybujeme v policejním prostředí, kde je o větší akci automaticky postaráno. Nic to ale neubírá na čtivosti. Je dobré rozšířit si obzory v tomto fenomenálním a aktuálně velmi popularním žánru. Svědek se mi líbil natolik, že si rozhodně přečtu i další knihy s Annikou.

Janík511
01.01.2019

Od autorky druhá kniha a oproti knize Exploze pravý opak. Četla se mi dobře, děj měl spád, i když mohla mít o něco méně stran. Jsem zvědavá, zda i další díly budou stejně dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svědek v seznamech

v dalších seznamech3x