Andělské pohádky na dobrou noc přehled

Andělské pohádky na dobrou noc
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157990/bmid_andelske-pohadky-na-dobrou-noc-157990.peg 4 19 19

Andělé nás vedou a ochraňují v našem každodenním životě a pomocí této sbírky příběhů se s jejich láskyplnou a milující energií seznámí i vaše děti. Tajuplné a působivé příběhy spolu s postavami a prostředím, v němž se odehrávají, bezesporu podnítí představivost každého dítěte. Nenásilné meditační a vizualizační techniky, které vám kniha rovněž nabízí, posílí u dětí tvořivost a sebedůvěru a zároveň jim pomohou se uvolnit, což jim zajistí klidný spánek. Kniha obsahuje 22 skvěle ilustrovaných příběhů týkajících se celé řady inspirativních témat – od víry ve vlastní schopnosti až po prožívání radosti ze společné práce. Objevte svět pohádkových postav, jako jsou nebojácní cirkusoví artisté, záhadní princové a princezny a odvážní objevitelé. Každý příběh je doplněn poselstvími, která vystihují jeho pozitivní význam. Úvodní část knihy vysvětluje sílu a moc vyprávění a poskytuje podrobný návod, jak připravit děti na klidný a uvolněný spánek. Knížka zároveń obsahuje návod, jak využít příběhu k rozvoji představivosti a tvůrčích schopností vašeho dítěte.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Pro děti a mládež
Vydáno: , Sinergie
Originální název:

Angels at Bedtime , 1999


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělské pohádky na dobrou noc. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (6)

Dana7746
25.02.2021 2 z 5

Zklamání, celkově mi přijde, že kniha vyváří z už mnohokrát řečeného a jen se veze na vlně tzv. duchovních pohádek. Příběhy jsou nedotažené a ilustrace takové studené a bez ducha.

lucy.sankova
03.02.2021 4 z 5

Kniha se pěkně četla.. a mimo jiné nese s sebou i krásná poselství. Moc se mi líbily také ilustrace.


hojchna
11.01.2021 2 z 5

Máme z této edice pohádek doma ještě Buddhovy pohádky a na nich jsem se teda namlsala, Andělské jsou pro mě o dost slabší.. v pohádkách se zabývají různými problémy, co děti můžou mít (i dospělí) - rozvod, nevlastní sourozenec, strach z vystoupení na veřejnosti.. Ale na mě jsou pohádky takové moc rychlé, při čtení jsem si často říkala, že to vlastně bylo celkem o ničem. Nicméně děti poslouchaly a myslím že se líbila..

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Andělské pohádky na dobrou noc v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených27x
ve Čtenářské výzvě5x
v Doporučených2x
v Knihotéce11x
v Chystám se číst10x
v Chci si koupit13x
v dalších seznamech3x