Andělské pohádky na dobrou noc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Andělé nás vedou a ochraňují v našem každodenním životě a pomocí této sbírky příběhů se s jejich láskyplnou a milující energií seznámí i vaše děti. Tajuplné a působivé příběhy spolu s postavami a prostředím, v němž se odehrávají, bezesporu podnítí představivost každého dítěte. Nenásilné meditační a vizualizační techniky, které vám kniha rovněž nabízí, posílí u dětí tvořivost a sebedůvěru a zároveň jim pomohou se uvolnit, což jim zajistí klidný spánek. Kniha obsahuje 22 skvěle ilustrovaných příběhů týkajících se celé řady inspirativních témat – od víry ve vlastní schopnosti až po prožívání radosti ze společné práce. Objevte svět pohádkových postav, jako jsou nebojácní cirkusoví artisté, záhadní princové a princezny a odvážní objevitelé. Každý příběh je doplněn poselstvími, která vystihují jeho pozitivní význam. Úvodní část knihy vysvětluje sílu a moc vyprávění a poskytuje podrobný návod, jak připravit děti na klidný a uvolněný spánek. Knížka zároveń obsahuje návod, jak využít příběhu k rozvoji představivosti a tvůrčích schopností vašeho dítěte....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157990/big_andelske-pohadky-na-dobrou-noc-157990.peg 416
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Pro děti a mládež

Vydáno: , Sinergie
Originální název:

Angels at Bedtime, 1999


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Andělské pohádky na dobrou noc

Dana7746
25. února

Zklamání, celkově mi přijde, že kniha vyváří z už mnohokrát řečeného a jen se veze na vlně tzv. duchovních pohádek. Příběhy jsou nedotažené a ilustrace takové studené a bez ducha.

lucy.sankova
03. února

Kniha se pěkně četla.. a mimo jiné nese s sebou i krásná poselství. Moc se mi líbily také ilustrace.


hojchna
11. ledna

Máme z této edice pohádek doma ještě Buddhovy pohádky a na nich jsem se teda namlsala, Andělské jsou pro mě o dost slabší.. v pohádkách se zabývají různými problémy, co děti můžou mít (i dospělí) - rozvod, nevlastní sourozenec, strach z vystoupení na veřejnosti.. Ale na mě jsou pohádky takové moc rychlé, při čtení jsem si často říkala, že to vlastně bylo celkem o ničem. Nicméně děti poslouchaly a myslím že se líbila..

makkuska
27.11.2020

Příběhy známe zatím jen s vyprávění p. Gottové, kde je výběr 9 pohádek, ale máme je moc rádi, baví nás, jsou uklidňující a zároveň plné děje.

DreamerX9
21.10.2020

Krása, pohádkové zahřátí u srdce :))

Petja
26.01.2017

Knihu máme na CD - na osmi stopách jsou opravdu uklidňující pohádky, které mohu s klidným srdcem pustit (na rozdíl od českých a jiných pohádkových hororů) na dobrou noc i tříleté dceři (a já je poslouchám, když už spí :-) ). Přednes Ivany Gottové mne mile překvapil.